reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sesja ciążowa

Dołączył(a)
28 Lipiec 2014
Postów
3
Czy sesje ciążowe pomagają lepiej poczuć się Kobietom z własnym ciałem? czy są robione jedynie jako upamiętnienie tego okresu? jakie podejście mają do tego mężowie, a jak zapatruje się na to dalsza rodzina? czy są sprzeciwy i czy przyszłe mamy sugerują się negatywnymi opiniami innych, iż taka sesja nie przystoi, szczególnie gdy w grę wchodzi nagość zakryta? Często fotografuję przyszłe mamy, często w sesjach biorą udział mężowie, pary są różne, mniej lub bardziej otwarte, chcę wiedzieć co wy o tym sądzicie? Sesje ciążowe są coraz bardziej modne, choć nie dla wszystkich ciągle niezrozumiałe i możę dlatego mnie nurtuje pytanie, dlaczego niektórym tak bardzo to przeszkadza. Tematyka obszerna w moim poście :) piszcie co uważacie :)
 
reklama
Chętnie wzięłabym udział w takiej sesji. Czy z mężczyzną swym to szczerze mi, byłoby to obojętne. Gdyby chciał to fajnie :) A co do rodziny to nie pytałam, i pytać nie miałabym zamiaru. Przecież robiłabym te zdjęcia dla siebie, nie każdemu bym pokazała :-D A czemu chciałabym to zrobić? Z ciekawości, chciałabym zobaczyć jak moje ciało się zmienia, otworzyć kiedyś album ( jak już będę dużo starsza). Myślę że byłaby to również terapia aby zaakceptować swoje ciało :-)
 
Do góry