reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slabe ruchy dziecka prosze o porade

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
Witam. Jestem w 23 t+2d do tej porry maly ruszal sie jak oszalaly . Od wczoraj ruchy ucichly tzn.rusza sie tylko gdy jem a tak to prawie wogole czasem jak przyloze reke do brzucha to czuje bukniecie ale takie jak przez poduszke czyli bardzo slabe bo normalnie byly to kopniaki. W nocy jest cisza kompletna nie rusza sie wcale. W czwartek bylam u lekarza i bylo wszystko ok.. dziewczyny czy to normalne?? Bardzo sie martwie bo to pierwsza ciaza .. prosze o odpowiedzi
 
reklama
Myślę, że to normalne, po 20 tyg też tak miałam, że młody szalał, ale czasem przez kilka dni był spokój i oczywiście łzy w oczach i panika ( również jest to moja pierwsza ciąża ), ale to na prawdę nic niepokojącego. Z resztą nie może być cały czas aktywny ;-) Jeszcze będziesz tęsknić za tym spokojem w brzuszku, ja już teraz pod koniec ciąży mam tak obolałe wnętrze, że szlak mnie trafia i baaaaardzo chcę aby już ze mnie wyszedł :-p
 
Chybra widze ze swietnie mnie rozumiesz bo ja tez zaraz panikuje ze cos nie tak jest:szok:dziekuje za odpowiedz .Tobie juz duzo nie zostalo wiec zycze szcesliwego rozwiazania:-)
 
Jak się Bobo słabo rusza, to zjedz czekoladę albo coli się napij, powinien się ożywić, a jeśli cokolwiek Cię martwi, to idź na USG choćby prywatnie, żeby się uspokoić :tak:
 
Zgadzam się z przedmówczyniami :) Zjedź coś słodkiego, u mnie to zawsze pomagało :)

natalkuś, też mam synka o imieniu Ksawery i też jesteśmy z Krakowa :) Skubaniec ma już prawie 1,5 roku :)

Wszystkim kobietkom życzę szczęśliwego rozwiązania! :)
 
Ja tez tak miałam ze jeden dzień dzidzia prawie w ogóle się nie ruszał i juz najczarniejsze scenariusze, olejny dzień tez słabo a na trzeci dzień już brykala. Lekarka powiedziała ze widocznie odwróciła się i kopała nóżkami do wewnątrz dlatego ciężko było ja wyczuc. Straszne są te schizy i rozterki ciazowe bo jak tu się nie stresowac...a mój mąż mówi ze tylko ja jedna taka panikara a okazuje się ze jest nas więcej ;)
 
I ja też teraz tak mialam że dwa dni nic prawie nie czułam nawet na leżąco wieczorem a to właśnie wtedy nasz dzidziuś najbardziej fika. Już sie niepokoiłam ale od wczoraj wrociło do normy, widocznie bobas musi miec czasem takie zmienne okresy i nie trzeba od razu wpadac w paranoje:)
 
reklama
U nas raz na 2 tyg. mały był bardziej aktywny i póżniej delikatne ruchy raz na jakiś czas, obroty :D słodycze, picie coli i inne zachęty nie działały na niego. Taki leniuszek po prostu z niego był :)
 
Do góry