reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniony okres i wodnista biała wydzielina z pochwy

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2014
Postów
11
Ostatni okres miałam 20sierpnia według kalendarzyka okres powinnam mieć 19 wrzesnia, niestety do dziś go nie ma. NIe mam nawet żadnych objawów na to że ma przyjść: piersi nie bolą, a zawsze tydzien przed tak bolały że nie umiałam tego wytrzymac, podbrzusze nie boli, zero objawów na zblizający sie okres. Przed 19 wrześniem miałam mega upławy wodnisto białe miałam wrażenie jakbym się "posikała" . Aktualnie te upławy sa ale mniejsze i tez wodniste białe. Testu nie robiłam wole poczekać do konca tyg. Co o tym myślicie?
 
reklama
Jesli jestes trzy dni po spodziewanym terminie @ to sie nie zastanawiaj tylko śmigaj po test. Jesli jestes w ciąży to na pewno wyjdzie pozytywny.
 
Nie musisz czekac do rana sa testy, ktore mozna robic o kazdej porze dnia:) ja robilam wieczorem:)i wyszedl pozytywny:)
 
Jeśli nadal masz wątpliwości, to idź na BETĘ, zamiast pytać na forum. Tu nikt z kart nie wróży i nie wyczyta z gwiazd, czy jesteś w ciąży czy nie.
 
Witam
Jestem w 40 dniu cyklu okresu nie mam za to mam wodnisty śluz. Staramy się o dzidzie ale raczej nam się to nie uda. Tylko co z tym okresem? Macie jakiś pomysł?
 
reklama
Do góry