reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkolne dzienniki internetowe

Dołączył(a)
22 Listopad 2014
Postów
3
Mam problem. Do końca roku muszę się zdeklarować czy chcę dla mojego dziecka rozszerzone konto w dzienniku internetowym. Podstawowa wersja jest podobno bezpłatna więc może zostać przy tym. Czy ktoś z was korzystał z dziennika eszkola24.pl?. Wiecie może jakie jest rozszerzenie? Co się tam zawiera? ja nie mam zielonego pojęcia, a chciałabym mieć stale dostęp do ocen mojego syna. Podpowiedzcie mi czy warto rozszerzyć konto?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiem jak to wyglada w przypadku tego konkretnego dziennika, ale często jest tak, że wersja bezpłatna umożliwia jedynie korzystanie z podstawowych funkcji, jak odczytywanie wiadomości, natomiast dostęp do ocen jest po wykupieniu wersji rozszerzonej.
Osobiście uważam, że jeśli szkoła decyduje się na taki system komunikacji z rodzicami, to dostęp do edziennika powinien być całkowicie bezpłatny, ale ja tam rodzicem jeszcze nie jestem ;)
 
Do góry