reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dastina19

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2015
Postów
25
Witam
Mam pytanie. Ostatnią miesiączke miałam 15.02 a cykl mam co 32 dni. Dziś robiłam test. Wyszedł negatywnie. Czy do tego czasu test powinien wykryć ciąże czy jeszcze za wcześnie?
 
reklama
Test o czułości 10 pokazałby ciąże już w połowie marca. Teraz już powinna być wyraźna krecha nawet na zwykłym teście. No chyba, że znacznie przesunęła Ci się owulacja i była gdzieś w terminie spodziewanej @.
 
Prowadzę swój kalendarz miesiączkowy i mam że 05.03 miałam dzień owulucji. Więc nie wiem już sama.
 
A jakieś objawy owulacji były? Ból, śluz? Albo prowadzisz obserwację cyklu i tempka pokazała owu albo test?
 
Ja zawsze mam podczas owulucji bóle podbrzusza i bóle jajników a śluz miałam gęsty biały budyniowy. I tym razem tak miałam czyli 05.03. Zawsze przy miesiącce miałam ból nerek i właśnie dziś tak mam. Chciałam dodać że mam synka 1.5 msc i karmie piersią ale gdy on miał rok dostałam pierwszą miesiącze i dostawałam praktycznie 3 dni później dlatego mam cykl 32 dniowy.
 
reklama
reklama
Do góry