reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciążliwy problem stopy.

PannaNiebieskooka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2014
Postów
42
Miasto
Lubuskie/Nowa Sól
Mam strasznie uciążliwy problem że stopą.
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale jest to prawa stopa. Jestem w 37tg. ciąży i ten problem towarzyszy mi przez cały ten okres,wydaje mi się że od kilku tyg bardziej się nasilił. Konkretnie chodzi o to że leżąc wieczorem czuje że stopa robi się gorąca, nie dretwieje, nie mrowi. Nic innego się z nią nie dzieje...po prostu czuje że jest gorąca że nie daje mi to spać. Ciągle zmieniam pozycję,macham nią,szukam chłodnego miejsca na łóżku by ją ostudzic ale to na nic bo uczucie gorączki nie znika. Próbowałam okładów,moczenia w gorącej jak i zimnej wodzie. Wszystko na nic. Położna stwierdzila że gdzieś musi być uciskany jakiś nerw i stąd to uczucie i że nic z tym nie da się zrobić. Starałam się dalej z tym żyć jednak coraz ciężej mi zasnąć przez to w nocy i wciąż chodzę niewyspana. Miał ktoś taki problem lub podobny? Ktoś może mi doradzić co z tym zrobić? Staram się trzymac nogi w górze, w ciągu dnia wcale duzo nie maszeruje...nie mam pojęcia od czego się to bierze i jak to zlikwidować. Pamiętam że przed ciążą również coś takiego miałam ale bardzo rzadko. Teraz męczy mnie to co noc...
 
reklama
Ciezka sprawa. Jestem po fizjoterapii, ale nic mi nie przychodzi do glowy. Dobrze kombinujesz ze zmiana pozycji, bo faktycznie gdzies musi byc nacisk na nerw. Co mozesz jeszcze zrobic? Moze udac sie do osteopaty, o ile masz taka mozliwosc? Goraco polecam i wierze, ze u doswiadczonego terapeuty moglabys znalezc pomoc. Powodzenia :-)
 
Do góry