reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop wypoczynkowy po urlopie macierzyńskim, a zwolnienie lekarskie

Dołączył(a)
2 Sierpień 2015
Postów
2
Witam,
Jestem w trakcie urlopu wypoczynkowego po urlopie macierzyńskim. Urlop kończy się 30 sierpnia. Od 31 sierpnia planuje przejść na urlop wychowawczy. W dniu 19 sierpnia mam mieć zabieg, po którym lekarz zalecił mi ok 2 tyg zwolnienia lekarskiego czyli trwałoby one do 01 września. Czy jeżeli skorzystam z tego zwolnienia to muszę wypisać nowy wniosek o udzielenie pozostałego urlopu wypoczynkowego, który został wstrzymany?Czy jeżeli chcę skorzystać potem z urlopu wychowawczego to muszę mieć najpierw wykorzystany cały urlop za ten rok?
 
reklama
Jeżeli przerwiesz urlop wypoczynkowy jakąś inna nieobecnością (zwolnienie lekarskie) to musisz wypisać nowy wniosek urlopowy ktory obejmuje inne dni niz ten co wypisalas przed L4.
Jezeli idziesz na urlop wychowawczy to powinnas wykorzystac caly nalezny urlop ktory masz, zalegly i za ten rok :).
 
Raczej powinien sie zgodzic, to jest tez na jego korzysc:)
Zawsze mozesz wczesniej szefem pogadac czy Ci da u. wypoczynkowy po rodzicielskim :)
 
Do góry