reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek dla dziecka

zbuntowana

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2014
Postów
105
Dziewczyny! Jestem w 17 tyg. ciąży, wiem że to może trochę wcześnie ale lubię mieć wszystko wczesniej ustalone.

A więc mogłaby mi któraś z was wytłumaczyć o co chodzi z tymi wózkami? Kupuje się jeden i ma się go na 3 lata dla dziecka, czy w zależności od wieku dziecka się zmienia?
Atesty są ważne? Jesli tak to które..? Widzę wybór w sklepach i dostaję świra. Nie wiem na które patrzeć. Spacerówki, gondolki, trzykołowe :O Mógłby mi ktoś jasno wytłumaczyć co i jak? Ewentualnie coś polecić?
 
reklama
ważne jest, żeby wózek był solidny, dobrze się prowadził. jaki? to zależy od ciebie, co ci się podoba, gdzie mieszkasz, gdzie będziesz chodzić na spacery, jak duży masz bagażnik, na którym piętrze mieszkasz, czy masz windę itp... jedno co doradzę, to nie brać fotelika z zestawu, tylko kupić porządny z przynajmniej 4 gwiazdkami i oczywiście adaptery do stelaża. na ile wózek starczy? zależy... jak już dziecko chodzi, wiele osób kupuje spacerówkę-parasolkę, lekką, mniejszą, poręczniejszą, ale jak masz dobry wózek, spacerówka z zestawu starczy na długo
 
My mamy Maxi Cosi Mura 3 Plus. 3 kołowy, stabilny, koszyk wystarczający, koła pompowane więc świetnie radzi sobie w terenie, łatwo kładzie się oparcie jak dziecko zaśnie, gondolka spora, regulowana wysokość rączki, jest świetny.
 
Do góry