reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór szpitala

Dołączył(a)
29 Styczeń 2015
Postów
3
Witam , mam problem jestem w 22 tc , jest to moja pierwsza ciąża , mieszkam w Warszawie i nie mam pojęcia który szpital wybrać ;( opinie są tak strasznie różne, że mam mętlik w głowie ;( może pomożecie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przejdź się do każdego ze szpitali, obejrzyj sale porodowe :)

W jakim mieście mieszkasz? Tutaj na forum są opinie o szpitalach pisane przez dziewczyny z forum. Również polecam stronę Gdzierodzic.info

Zapytaj swojego lekarza co sądzi na temat szpitali które bierzesz pod uwagę. Musisz wiedzieć co jest dla Ciebie najważniejsze. Czy chcesz rodzić w wodzie, czy karmienie piersią, czy chcesz mieć możliwość znieczulenia... i wtedy wybierasz szpital. :-D Mam nadzieję że pomogłam.
 
Własnie nie napisalam najwazniejszego , chodzi o Warszawę ;) ogladalam wczoraj troche na stronach oferty szpitali , ale nie mam pojecia co wybrac ..
 
Wszystko zależy od tego jakie masz wymagania. Czy chcesz naturalnie bez zbędnych ingerencji, czy wszystko jedno jak byle bez bólu :-) Również polecam gdzierodzić.info
Gdybym rodziła w Warszawie widziałabym jaki szpital wybrać, ale też wiem jakie mam oczekiwania :-)
 
Ja rodziłam na Solcu, bo w szpitalu, który wybrałam nie było miejsc więc skierowali mnie na Solec (moze i lepiej). Oddział wyremontowany, sala do porodu pojedyncza, sala poporodowa 3 osobowa z łazienką. Trafiłam na przewspaniąlą położna, niestety nie pamiętam jak sie nazywała:-( w ogołe jak ja napierw zobaczyłam to byłam przerazona, potężna, głos jak facet myśle sobie no super trafiłam na jakąś bezduszną chamke,a to anioł po prostu, naprawde każdej kobiecie życze takiej położnej. Druga tez była fajna taka ruda w krótkich włosach ona trzymała mnie za ręke tak sama z siebie:-) pomagała mi po porodzie również sama z siebie nawet nie musiałam jej prosić. Takze ja na Solec nie mam co narzekać trafiłam na super położne, oddział wyremontowany. Za to moja koleżanka rodziła w tak chwalonym szpitalu św, Zofii i porod tam był dla niej wielką trauma, ja az ryczałam jak mi opowiadała co tam sie dzialo. Wiadomo,ze sa strasznie nastawieni na poród naturalny, moja kolezanka jak i jej dziecko odratowano w ostatniej chwili, bo oni zwlekali z dezycja o cesrace.
 
Ja rodziłam dwa razy w Warszawie na Żelaznej. Dla mnie najważniejsze by szpital był blisko domu i lekarz prowadzący był z tego szpitala. Polecam Żelazną, sale porodowe jedynki, sala poporodowa dwuosobowa z łazienką. Opieka położnych cudowna, opieka neonatologiczna też super.
 
reklama
dla mnie najwazniejsze jest dobro dziecka gdyby nie daj Boze cos poszlo nie tak , ja sobie poradze :) najbardziej waham sie pomiedzy szpitalem praskim, Karowa, a Madalinskiego :(
 
Do góry