reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

za mały pecherzyk ciążowy?

koczi

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2015
Postów
26
Hej, ostatnia miesiączkę miałam 28 maja. 10 czerwca byłam u ginekologa i stwierdził pęcherzyk graffa który lada moment powinien uwolnić kom. jajowĄ. Kochałam się wtedy z meżem. zrobiłam dwa testy z krwi na beta hcg pierwszy - 400, po dwóch dniach- ponad 800. Poszłam do ginekologa w Ten czwartek czyli 2 lipca widoczny pecherzyk ciazowy w jamie macicy. I tu moje pytanie- czy jak na 5 tydzień ciąży wielkość pęcherzyka niecałe 3mm to nie za mało? Gin Powiedział ze wszystko jest ok i kazał przyjść po tygodniu. Ale martwię się. .. :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak gin powiedział, że ok to po co się martwisz??? Raczej zamartwianie się przyniesie więcej szkody niż pożytku.
 
nie zawsze można polegać tylko na jednym ginekologu dlatego pytam. czytałam posty dziewczyn które dostawali coś na podtrzymanie ciąży w takich sytuacjach A mi nawet bety nie kazał robić dlatego trochę mam mieszane uczucia :/
 
Myślę, że nie ma co się przejmować. Każde USG ma granicę błędu do 2 cm, więc tak naprawdę to 3 mm może być nie do końca dokładne. Nie myśl o wielkości pęcherzyka, bo to bez sensu - trzeba by Cię rozkroić aby zobaczyć jaką faktycznie ma średnicę :laugh2: myśl o tym, że rozwija się w Tobie dzidzia i że wszystko będzie dobrze. Leki na podtrzymanie są podawane podczas krwawień, krwiaków itd a nie przy wielkości pęcherzyka na tak wczesnym etapie.
 
Do góry