reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zapalenie zatok w ciąży

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2014
Postów
8
Miasto
Legionowo
Kochane mam problem od dzieciństwa z nawracającymi zapaleniami zatok.
Jestem w 21 tygodniu i znowu się pojawiło ;(
Czy macie jakieś sprawdzone metody oprócz picia dużej ilości wody i "parówek".
Nie mam pomysłu na naturalne metody.
Od dziś zacznę naświetlać się soluksem ale może znacie jeszcze coś innego? Jakieś herbatki czy mikstury wspomagające.
Zwłaszcza, że to początek więc może szybko przejdzie.
 
reklama
Ja mam przewlekłe zapalenie zatok ale teraz właśnie zaostrzenie co do sposobów to ja mam jeden i w sumie w miarę sie udaje po pierwsze od początku infekcji regularne picie ACC 200 2 razy dziennie do tego płukania nosa woda morska quixx i duża ilośc rutinoscorbinu 3 razy 2 tabletki teraz jeszcze lekarz dołączył mi sinupret ale nie wiem czy to coś daje niestety w ciazy nie możemy żadnych odtykaczy typu ibuprom zatoki itd :(((
 
państwowi laryngolodzy się nie znają lub olewają... polecam klinikę MML tego nie można bagatelizować, a tam profesjonalnie Ci doradzą :) jest to na najwyższym poziomie :) także warto
 
Do góry