reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona herbata podczas karmienia piesią

WioWik

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2014
Postów
16
Moja Wiktoria za kilka dni kończy 5 miesięcy. Nadal karmię ją piersią. Przed ciążą i w ciąży piłam zieloną herbatę (uwielbiam ją). Od kiedy karmię bałam się, ale powoli chciała bym znowu zacząć ją pić. Tylko nie wiem czy już mogę. Czy któraś z was piła tą herbatę karmiąc?
To moje pierwsze dziecko i na wszystko uważam :)
 
reklama
Moja pani ginekolog odradziła mi w ciąży picia zielonej herbaty. Wczoraj byłam na warsztatach z karmienia niemowląt i pani dietetyk mówiła, żeby odpuścić sobie podczas karmienia zieloną herbatę. Ale wiesz tak samo wszyscy mówią z kawą, a ja np piję w ciąży kawe:) tylko z umiarem, więc pewnie to samo jest z zieloną herbatą , no i jak wyżej zostało wspomniane dobrej jakości:)
 
Do góry