reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pomysły na zabawy z dziećmi :)

reklama
Też dużo szukałam ale w końcu znalazłam na jednej stronie (tej samej skąd jest wydmuszkowe zoo) wiele różnych projektów które można robić z dzieckiem.
Dekoracje wielkanocne do robienia z dziećmi - Dekoracje wielkanocne, kartki wielkanocne
Zabawki z balona - pies z balona, żyrafa z balona, miecz z balona
Origami - zabawki origami
Inne zajęcia plastyczne dla dzieci - projekty dla dzieci
Wyroby z papieru - zabawki z papieru
Boże Narodzenie - dekoracje bożonarodzeniowe i kartki bożonarodzeniowe
 
Witam serdecznie !

W imieniu Mikołaja i Śnieżynek serdecznie zapraszam na Mikołajki w Palmiarni Poznańskiej:
1.12.2012r. (sobota) , 9.30 - 10.30 , 12.00 - 13.30, 14.00 - 15.30
2.12.2012r.(niedziela) 9.30 - 10.30 , 11.30 - 13.00, 13.30 - 15.00, 15.30 - 17.00
oraz
08.12.2012r. (sobota) 9.30 - 10.30 , 12.00 - 13.30, 14.00 - 15.30
09.12.2012r. (niedziela) 9.30 - 10.30 , 11.30 - 13.00, 13.30 - 15.00, 15.30 - 17.00

Uwaga !
Dzieci do lat 3 zapraszamy na godziny 9.30 - 10.30 we wszystkich podanych terminach.

W programie spotkania Mikołaja ze Śnieżynką m.in. :

1.Powitanie uczestników wydarzenia
2. Wprowadzenie – historia Mikołaja
3. Zaczarowany bałwanek – zabawy integracyjne
4. Rzuty śnieżnymi kulami do celu z Mikołajem
5. Bajki – zgadywanki – Mikołaj czyta – dzieci odgadują
6 Drzewko życzeń i marzeń
7. Zimowe zwierzątka z balonów
8. Śnieżne makijaże
7 Rozdawanie prezentów

Szczegółowe informacje i zapisy :
www.animacje-dla-dzieci.pl
animacjedladzieci@gmail.com
tel.693-627-796 (Śnieżynka Natalia) lub 608-270-847 (Śnieżynka Marta)
tel./fax 61/8422-194
oraz na Animacje dla dzieci | Facebook
Preferowane godziny kontaktu to 10.00 - 18.00 .
Proszę o wyrozumiałość - odpowiemy na wszystkie e-maile .

Koszt imprezy mikołajkowej - 20 zł .
Rodzice, opiekunowie, starsze rodzeństwo - bezpłatnie.
Obowiązuje rezerwacja miejsc. Ilość ograniczona !
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są również do nabycia biletów do Palmiarni.
Mile widziane aparaty i kamery !

p.s.
Śnieżynki proszą o czytelne podpisanie prezentów.
Prezenty przekazujemy dyskretnie Śnieżynce przed rozpoczęciem imprezy, kiedy to dzieci już wewnątrz sali wita Mikołaj :)
Serdecznie zapraszamy !






 
UWAGA !!!!

Zapraszamy wszystkie dzieci dnia 15 stycznia 2013 do MISIAKOWA przy ul. Hibnera 4/1
na BEZPŁATNE przedstawienie teatru lalkowego O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE.
Spektakl zaczyna się o godzinie 11.00.

Przedstawienie trwa około 30 minut, lalki są ręcznie wykonane, metrowej wielkości.
Przedstawienie jest całkowicie bezpłatne, po nim istnieje możliwość wykonania zdjęć dziecka na tle malowniczych kamieniczek. Wykonanie zdjęć również jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Po przygotowaniu albumów „Moje cudowne lata” będzie można je u nas obejrzeć i nabyć za kwotę 35 zł. W skład albumu wchodzą: zdjęcie grupowe, zdjęcie sylwetki dziecka na pięknym drewnianym rowerku, zdjęcie portretowe oraz 6 zdjęć legitymacyjnych bądź dwie kartki ze zdjęciem z okazji Dnia Babci i Dziadka. W przypadku zakupu 1zdjęcia, jego cena wynosi 16 zł, a w przypadku zakupu samych zdjęć legitymacyjnych – 12 zł.

Przedstawienie będzie niezapomnianym przeżyciem dla Waszych Pociech a zdjęcia doskonałą pamiątką dla RodzicówJ

www.misiakowo.com.pl
tel.886 901 907
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli szukacie dobrego psychologa dla dziecka, który nakłoni wasze pociechy do wspólnej pracy przez ciekawe gry i zabawy, to polecam Agnieszkę Marlińską z fresh view w Poznaniu.
 
Ja też często szukam inspiracji. Fajne pomysły macie. Ja jedynie od siebie mogę dodać że bardzo fajnie bawię się z moją coreczką Sylvanian Families mamamartas.pl Naprawdę polecam:)
 
My bawimy się często w chowanego, czy w ciepło-zimno, a w weekendy chodzimy do Teatru Małego Widza w Warszawie.
 
reklama
Do góry