reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Witajcie:) jestem w 35tyg ciazy wiec "godzina 0" zbliża sie wielkimi krokami. W związki z tym moje pytanie: gdzie polecacie rodzic? Jestem dość świeżo upieczona poznanianka, wiec nie mam tu żadnych znajomych których mogłabym sie poradzić. Myśle o raszei? Co możecie mi podpowiedzieć? Z góry dziękuje;))
 
reklama
Hej! Powiem Tobie tak: każdy szpital tylko nie na Polnej! Chyba, że masz lekarza z Polnej i on będzie miał dyżur, w innym przypadku podaruj sobie. Ja rodziłam właśnie na Polnej i potwierdzam tylko to czego wcześniej się nasłuchałam: masówka, nikt dobrego słowa nie powie, nikt nie pomoże, a specjalistka od laktacji wpadła na 2 minuty i w depresje mnie wpędziła. Koleżanki moje dwie rodziły ostatnio w Raszei, obie bardzo zadowolone, z położnych i z opieki po porodzie.
Cokolwiek wybierzesz życzę Tobie i maleństwu szybkiego, bezstresowego porodu. Nie wiem czy to Twoje pierwsze dziecko? Jeżeli tak, to pamiętaj, żeby nie stresować sie laktacją, nawet jeśli w szpitalu będzie kiepsko, to w domu popłynie rzeka mleczka!
Pozdrawiam
 
Dzięki za odpowiedz:) tak, pierwsze maleństwo wiec jestem troche zdezorientowana tym bardziej ze mama i siostry, ktore mogłyby pomoc 300km ode mnie... Ale jakos bedzie:)
 
Hej ja rodziłam 5 tygodni temu w szpitalu na lutyckiej i powiem szczerze bardzo mi w nim sie podobało [emoji4]opieka położnych super [emoji4]lekarze pediatrzy też super podejście do dzieci mają [emoji4]skierowania sami mi wypisali przy wyjsciu nawet prosić nie musialam [emoji4]ja miałam akurat cc jeśli coś będziesz chciała wiedzieć o tym szpitalu daj znać [emoji4]napewno odpisze

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli chodzi o dobrego ginekologa i specjalistę z zakresu położnictwa to mogę polecić dr n. med. Joannę Krygowską-Zielińską. Naprawdę bardzo dobry lekarz z powołaniem. Poświęciła mnie i mojej ciąży naprawdę wiele czasu, dzięki czemu mogłam urodzić zdrową kruszynkę. Mogę powiedzieć, że moja córka zawdzięcza życie Pani doktor :)
 
Polecam gin.endo doktor Andrzej Pajdowski

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny widzialam na forum, ze duzo nas tu z Poznania i okolic.
W kwietniu zostane trzeci raz mama, dwa porody w 2012 i 2014 zaliczylam w sw rodzinie ( bylam zadowolona) jednak zdaje sobie sprawe, ze to juz sporo lat. Chetnie poslucham nowych opinii i polecajek. Osobiscie rozwazam aktualnie ponownie sw rodziny lub lutycka ( bo jestem wrecz zaskoczona dobrymii opiniami). Moze ktoras rodzila niedawno na lutyckiej i podzieli sie odczuciami.
 
Do góry