reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Myślę że z czasem się przekonasz czy lekarz dobry czy nie. A położną masz wybraną ? jeśli nie przy okazji też wybierz bo po porodzie powinna was odwiedzić.

Ja widzę jaki lekarz już po tym co przepisuje. Jeśli pierwsze co przepisuje na wysypkę zyrtec nie szukając przyczyny to wiem że to jego metoda leczenia czyli maskowanie objawów. To samo antybiotyk przy wirusach czy grypie ...których się nie leczy antybiotykiem. Odpukać leczę w większości dzieciaki sama bo inaczej bym osiwiała tak cieżko o dobrego pediatrę w mojej okolicy :sorry2:
 
reklama
Anuszka - szczerze nie szukałam pediatry, po prostu zapisałam małą do przychodni osiedlowej... chodzimy tam od wielkiego dzwonu (szczepienia...) Odpukać młoda mi nie chorowała szczególnie, a przynajmniej nie tutaj, więc nie wiem jak nasza pediatra sprawdza się przy chorobach, co zapisuje itd. Raz mi tylko podpadła z początku bo walnęła diagnozę pt. skaza bialkowa bez żadnych badań itd. Ale jak chciałam profilaktycznie zbadać małej krew i siuśki to skierowanie bez problemów. Na pierwszej wizycie wytłumaczyła co i jak z maluchem, dała swój numer telefonu na w razie gdyby, więc najgorsza chyba nie jest.

A co do szczepionek to nie sprawdzałam cen, bo w przychodni naszej (na Wichrowym W.) nie szczepią absolutnie niczym spoza przychodni, więc nic mi ta wiedza nie daje :sorry2:
 
DZIEWCZYNY POMOCY szukam jakiegoś lekarza który podetnie wedzidełko mojemu synkowi mamy skierowanie od laryngolog ale na krysiewicza dopiero nas zapisali na 28 sierpień :-( znacie kogoś nawet prywatnie i ewentualnie cene
 
Niestety nie znalazłam w wyszukiwarce tematu odnośnie szpitala klinicznego na Wawrzyniaka w Poznaniu.
Zapisałam się tam na badanie- byłam kiedyś tam na cytologii i podejście personelu było w porządku.
Słyszałam od znajomych pozytywne opinie. Macie jakieś doświadczenia z tym szpitalem? Rodził ktoś tam?
 
Chodzi o szpital gpsk na Polnej? To ja tam rodziłam cc prawie 2 lata temu, jak dla mnie w porządku, przyjechałam na izbę bo odeszły mi wody, wiedziałam ze będzie cc bo dziecko posladkowe, fajnie ze nie kroili na zimno tylko czekali aż będą skurcze konkret i rozwarcie większe.
Dostałam Manię do cyca po paru minutach od zszycia, potem była ciągle ze mną.
Jakbyś chciała coś wiedzieć jeszcze to pytaj :)
 
Chodzi o szpital gpsk na Polnej? To ja tam rodziłam cc prawie 2 lata temu, jak dla mnie w porządku, przyjechałam na izbę bo odeszły mi wody, wiedziałam ze będzie cc bo dziecko posladkowe, fajnie ze nie kroili na zimno tylko czekali aż będą skurcze konkret i rozwarcie większe.
Dostałam Manię do cyca po paru minutach od zszycia, potem była ciągle ze mną.
Jakbyś chciała coś wiedzieć jeszcze to pytaj :)
Bardzo Ci dziękuję- bardzo mi pomogła Twoja opinia. Jak będę miała bardziej szczegółowe pytania, napiszę. Na razie stawiam na ten szpital.
 
reklama
Do góry