reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odnośnie nowego wyglądu BB

krolcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2010
Postów
7 620
Miasto
okolice Bydgoszczy
Witam
Nowe bb jak zwykle miesza:-D he he no ale to kwestia przyzwyczajenia zapewne:tak:. Jedyne co mnie osobiście nie bardzo pasuje to światełko obecności danej osoby, jest mało wyraziste. Albo powinno być większe, albo może kółeczko całe powinno być zielone a nie sama obwódka

Pozdrawiam
 
reklama
Mnie bardziej odpowiadal stary wyglad. Zmiana wylacznie mnie wkurza.
Dzis padly suwaczki - nie wiem czym to jest spowodowane.
 
ja bym chciała mieć znów wybór koloru liter , jak dawniej dziewczynka - różowe a chłopiec - niebieskie . Jest gdzieś taka opcja , bo nie widzę ????
 
Zróbcie coś z tą ramką na dole po prawej!!!!!!!!!! Wcześniej można byłą ją schować a teraz zasłania klawisze potrzebne do wysyłania postu na grupach. Szlag mnie trafia!!!!!!!!!!!!Dajcie klawisz wyłączenia!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja rozumiem, ze musicie się reklamować ale powinna być możliwość wyłączenia reklam jeśli mnie one nie interesują!
 
Do góry