reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak otworzyć klub malucha-mini żlobek???

anja-26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2007
Postów
28
Miasto
pomorskie
Bardzo prosze osoby majace wlasne kluby malucha o napisanie mi co trzeba zrobic aby taki klub powstał.Mam wyksztalcenie pedagogiczne, ale nie wiem jakie wymogi musze spełniać.Prosze napisać jakie muszą być warunki lokalowe, gdzie rejestrować taki klubik??Ile kosztuje utrzymanie i założenie klubu .W moim miasteczku nie ma takiego miejcsa opieki, wiec bedę pierwszą-tylko prosze o pomoc i wymiane doswiadczeń osob prowadzących takie kluby.
 
reklama
Witam. jestem w podobnej sytuacji. obecnie próbuję zorientować się w sytuacji jak założyć prywatny dom opieki nad małymi dziećmi taki właśnie miniżłobek. trochę szperam w różnych dokumentach i w necie, ale na razie raczej "błądzę". jeśli ktoś z internautów zmierzył się już z tymi procedurami i prowadzi taką działalność ,a jednocześnie zechce poradzić i podpowiedzieć to proszę o kontakt. mój meil: sp1_katarzynagalazka@tlen.pl.
pozdrawiam
 
Witajcie:):tak:
Napiszcie konkretne pytania co chcecie wiedzieć i wtedy będzie łatwiej w udzieleniu pomocy:)

Pozdrawiamy ciepło:):-)
 
Witam mam podobną sprawe i też chciałabym założyć u siebie AKADEMIE DLA MALUCHóW bo ze żłobkiem jest niestety za dużo kłopotów i problemów.Wiem tylko tyle że na taką akademie może być mieszkanie ale nie wiem jakie duże.myślę że to muszą być minimum 3 pokoje bawialnia jadalnia sypialnia a wielkość to chyba zależy od ilości dzieci.Będę bardzo wdzięczna za jakieś szczegóły.:-)
 
Witaj,
Przygotowuję się do założenia Klubu opieki na dziećmi w Bielsku - Białej.
Mam w związku z tym kilka pytań:
1.Sanepid, jak najlepiej załatwić tą kwestię zgłaszać czy nie, bo słyszałam różne opienie. Jeżeli rodzice przynosiliby słoiczki, a ja miałabym urządzenie do wyparzania butelek dałoby się go ominąć?
2.Pampersy powinni dostarczać rodzice czy ja?
3. Na czym dokładnie polega współpraca z lekarzem, pielęgniarką (są po prostu wzywani w razie potrzeby?)
4. Czy mogę też zapytać o cennik w Twoim Klubie?
Z góry dziekuję za nformacje (mój mail:aneta235@onet.eu)
 
Odświeżam wątek!
Jestem mamą 11 msc szkraba i właśnie mam problem co z nim zrobić jak ja jestem w pracy;(
Opiekowała się nim niania, ale pogorszył się jej stan zdrowia i szukam czegoś w zastepstwie.

Znalazłam mini żłobek i tam póki co Franio będzie chodził, ale myślę nad czymś swoim.

Czy komuś udało się taki mini-żłobek, klub malucha odtworzyć?
Jakieś wskazówki?
Podzielcie się informacjami, plisss ...

Na razie wiem, że podobno można obejść przepisy związane z sanepidem zakładając nie żłobek, a mini żłobek lub klub malucha.
Czy to prawda?
 
reklama
Witam Anju-26:) Udało Ci się założyć klub malucha?Sama obecnie próbuję zorientować się w sytuacji jak założyć klub malucha z miniżłobkiem. Jeśli zmierzyłaś się już z tymi procedurami i prowadzisz taką działalność ,a jednocześnie zechcesz poradzić i podpowiedzieć to proszę o kontakt. mój mail: IBednarz@interia.pl
 
Do góry