reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak otworzyć klub malucha-mini żlobek???

reklama
Witam! JA również chciałabym założyć klub malucha .... szczerze nie bardzo wiem jak sie do tegpo zabrać;/ Bardzo proszę życzliwych o jakieś wskazówki, porady, jakiekolwiek informacje dotyczące tego rodzaju działalności.
Proszę o info na mojego meila: madzia-0606-orczyk@wp.pl
Z góry bardzo serdecznie dziękuję! POZdrawiam!!!
 
Witam serdecznie.Jestem opiekunka dziecięcą pracujacą obecnie w żłobku,jednak cały czas myślę o zorganizowaniu mini żłobka we własnym domu.Kiedy zaczynałam pracę było ogromne przepełnienie w żłobkach,potem krach-rodzice tracili pracę i możliwość poslania swojej pociechy do żłobka -wiele żłobków z przyczyn ekonomicznych zlikwidowano_Obecnie-totalna katastrofa-200 dzieci czeka w kolejce do żłobka:szok:Z tego też powodu chciałabym sama poprowadzić mini żłobeczek i zająć się maluszkami najlepiej jak potrafię:-) a ,że dobrze to robię świadczy 20 letni staż nienagannej pracy i usmiechy wychowanków i ich rodziców.Moje obawy-czy poradzę sobie i od czego zacząć-mieszkam 10 km od dużego miasta gdzie obecnie funkcjonuje 7 żłobków.Prosze serdecznie o wskazówki o zorganizowanie takiej mini placówki.Pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry