reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 latek do zerowki czy do pierwszej klasy????????

Zerówka czy pierwsza klasa,gdzie posyłasz od wrzesnia swojego 6 latka?

  • zerówka przedszkolna /szkolna

    Głosów: 48 62,3%
  • pierwsza klasa

    Głosów: 29 37,7%

  • Wszystkich głosujących
    77
  • Ankieta zamknięta .
Oj ja tez mam stracha...:zawstydzona/y:
U nas zebranie 3 czerwca,też ksiązki bedzie mozna juz zakupić,sąsiadka mówiła mi że jednak jak się kupi we wrzesniu ksiązki to wtedy można je odliczyc. ona ma syna w drugiej klasie. Jak szedł do pierwszej klasy jako 7 latek musiała tez karte z przychodni okazać czy dziecko ma wszystkie szczepienia obowiązkowe.Ale powtarzam ,to są słowa sąsiadki ;-)
 
reklama
hej, ja też w zeszłym roku posyłałam moją wówczas 7-latkę i takowy bilans mieliśmy przynieść w pierwszym tygodniu szkoły, dla mnie to wtedy był paradoks, bo te karty bilansowe dali nam na przełomie roku i moja jak z nią poszłam miała skończone 7 lat.

Odliczyć książki??? pierwsze słyszę, ale miło by było :tak:

Ja zebranie mam 31. maja
 
Wiadomo, że w szkole muszą zobaczyć książeczkę zdrowia dziecka, ale żeby już teraz im to było potrzebne, to trochę nadgorliwość wg mnie, no ale co ja tam wiem ;)
 
Hej,u nas jeszcze nic nie wiadomo,ale stracha i ja posiadam:-D
Książeczki to mam nadzieję, nikt chciał nie będzie,bo...zgubiłam 3 lata temu:dry:ale chyba nie przekreśli to edukacji mojego dziecka:eek:
A jutro, w ramach przygotowań, idziemy do nowego logopedy:sorry:
To buziaki szkolnym mamom:cool2:
 
U mnie karty na bilans dawali osobne nawet nie wiem gdzie ona teraz jest bo oddałam w szkole po bilansie.
Co do odbierania dzieciom dzieciństwa to jest nie prawda. Moja córka poszła do 1 klasy jako 6-latka i dalej ma dzieciństwo. To, że czasem 10 min. posiedzi nad lekcjami to nic nie przeszkadza. A w szkole jest taki program, że te dzieci na prawdę nie siedzą 45min. przy ławkach. No ale zależy w jakiej kto jest szkole moja akurat jest bardzo dobrze przystosowana dla maluszków.
 
Witam.Była już któraś na zebraniu? Ja mam w piątek. Póki co jest mi wiadomo było ponad 50 dzieci do klas pierwszych ,teraz jest 44-ech 6 latkow. Na zebranie mamy przynieść listę dzieci z z naszej grupy przedszkolnej ,które chcemy żeby były razem w pierwszej klasie.Ciekawa jestem tez ile za te książki zapłacimy. Czy w innych miejscach można będzie je kupić taniej ,czy cena jest wszędzie taka sama jak ta która będzie oferowana na zebraniu.Nic nie wiem jak to w ogóle wygląda:sorry:
 
reklama
U nas zebranie we wtorek.Klasy już podzielone.Dużo sześciolatków-jedna osobna klasa i jeszcze po trochę w pozostałych:szok: Generalnie z kim rozmawiam (różne dawno nie widziane koleżanki spotkane na festynach,majówkach itp.) to wszyscy wysłali jednak 6 latki do 1 klasy (a wszyscy przeciwni byli hehe).
 
Do góry