reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bilzny pourazowe jak z nimi walczyć?

emimart

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Październik 2005
Postów
74
Witam! Moja Emi dzis w przedszkolu rozbiła sobie część twarzy, ranę ma scaloną plasterkami ściągającymi. Rana była duża, w okolicy nasady noska a druga pod okiem. Obawiam sie,że zostaną jej nieładne blizny na buźce. Kiedy miała 1,5 roku rozcięła sobie czoło, rana była scalona plastrami a mimo to blizna jest i to nie mała. Teraz to już bardziej widoczna część twarzy i nie chciałabym by dzieci sie z niej śmiały-a bywają okrutne te nasze pociechy! Może byłyście w takiej syt. co zrobić by te blizny były jak najmniejsze. Poprzednio stosowałam, Cepan i Perłę Inków-efekt słaby.Poproszę o sugestie.
 
reklama
Na blizny dobry jest laser z gabinetów rehabilitacyjnych, u niektórych osób tak się leczy blizny po trądziku czy ospie a także pourazowe- ja laserem zmniejszyłam widocznośc mojej blizny po operacji. Nie wiem tylko czy u tak małych osób to robią. Musiałabyś sie dowiedziec u swego lekarza.:-)
 
Do góry