reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle kości , stawów, kolan, mięsni w nocy u 5-latka

Corcia tez miala bole wzrostowe...szybko rosla...ma 5 lat i 135 cm czyli jak 9 latka, ale teraz patrze z perspektywy czasu i bezustannie mysle o tych kosciach, ich budulcu i chorobach i mysle ze moze miala niedobor wit D, wapnia...nie wiem. Do 2 roku zycia byla na mleku modyfikowanym ktore niby ma. Wit d, oprocz tego nie podawalismy zadnych sublementow witaminowych, niby jadla jogurty, serki, warzywa....teraz mam drugie dziecko, w miedzyczasie pojawil sie rak kosci w rodzinie i niestety pomimo ze maly pije modyfikowane, je sery, jogurty i warzywa wazne dla budulca kosci, co 2 dni podaje suplement witaminowy gdzie jest wit D ...
 
reklama
Mój synek lat 3 od ponad roku budzi się w nocy z bólem nóg, początkowo wskazywał ból zlokalizowany w stopach czasem dwie na raz czasem jedna (choć ciężko od dwulatka wymagać dokładnego sprecyzowania źródła bólu). ból ten występuje zawsze w środku nocy, czasem nad ranem. W ciągu dnia to bardzo żywiołowe dziecko, nigdy nie skarży się na żadne boleści. Ostatnimi czasy ból jest zlokalizowany bardziej w kolanach, nie jest to zawsze ta sama noga, ale widać że jest to dla syna bolesne, wybudza go ze snu, płacze pręży się, wykrzywia nogę itp. . Oczywiście byłam z synem u lekarz i to kilka razy, z tego powodu miał robione badania krwi które nie wykazały niczego. Lekarze sami nie wiedzą co to a ja chcę jakoś pomóc dziecku i nie wiem jak. Zastanawiam się nad wizyta u ortopedy ale tak jak mówię w ciągu dnia nie widać nic niepokojącego. No i nie dodałam jak często się pojawia - tak średnio 4 noce w miesiącu w różnych odstępach czasu, w ciągu nocy taki ból trwa od 2 godzin z przerwami a potem dziecko zasypia, a rano budzi się pełne energii do biegania . Zastanawiam się gdzie można się udać co zbadać, jakie maści stosować, może ktoś ma jeszcze jakaś złotą radę?
 
Do góry