reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądzicie?

Dołączył(a)
1 Maj 2015
Postów
2
Zobaczcie co o Małych Gigantach myślą przedszkolaki
smile.gif

[video=youtube;d23BcxMTlNg]https://www.youtube.com/watch?v=d23BcxMTlNg[/video]
A Wy? Co sądzicie o dziecięcych talent show? Wysłałybyście swoje pociechy do takich programów?
ja nie jestem pewna czy to dobry pomysł narażać dziecko na taki stres... ale z drugiej strony jeśli maluch tak bardzo tego chce? Co sądzicie?
confused.gif
 
reklama
Dla mnie jest to coś karygodnego i kompletnie nie wiem czemu mają służyć takie programy,nic mnie tak nie drażni jak show z wykorzystaniem dzieci.
 
A ja szczerze powiem, że wszystko zależy od podejścia rodzica do dziecka. Najmłodsi są ciekawi świata i często podatni na to co pokazuje telewizja. Fakt faktem wystąpienie w takim programie może być stresujące, ale z drugiej strony kiedyś trzeba oswajać dziecko z wystąpieniami publicznymi. Nie ma się czego bać i jeśli tylko odpowiednio będziesz wspierać malucha, który aż się pali do tego, żeby spróbować takiego wyzwania, to czemu nie? Klucz leży w tym, aby dzieci wspierać i pomagać im się rozwijać, nie zakazywać wszystkiego i nadmiernie krytykować. Fakt, jako dorośli nie powinniśmy być niekrytyczni, ale kategoryczne zakazywanie czegoś, co dziecko chce spróbować nie jest rozwiązaniem. W końcu co złego może być w spróbowaniu i poznawaniu innych zakątków świata niż przedszkole, szkoła, dom i zajęcia pozalekcyjne.
 
Do góry