reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki sport dla 5 latka?

ja polecam co odważniejszym dzieciom a przede wszystkim odważnym rodzicom jazdę konną. czterolatek spokojnie może już samodzielną edukacje jeździecką rozpocząc
 
reklama
moj maz zaczal przyzwyczaiac Tomka do pilki prawie od kad maly zaczal chodzic…i tak go wychowal ze synek chyba nam na jakiegos boruca chyba wyrosnie…
[FONT=&quot]moj brat chodzi ze swoim synem (4 lata na basen teraz zastanawia się czy nie wziasc tez coreczki (ma roczek) [/FONT]
 
Mój Maciek już od czterech lat chodzi na basen i muszę wam powiedzieć, że to jednak mam ma zwykle mniej energii, niż mały po pływaniu..To już sześciolatki mogą ćwiczyć capoeirę? Właśnie niedawno nad tym zastanawiałam, czy to aby bezpieczne?

Tak, pod okiem dobrego trenera. Moja córka ćwiczy od piątego roku życia. Oczywiście, do tego basen.
 
ja z moim 5,5 latkiem często chodzimy na basen, w zimie na łyżwy, a w lecie na rower.
jak się wyszaleje to od razy grzeczniejszy jest:-)
 
ja to proponuje dla malego chlopca zaczac sztuke walki jakas. napisala juz ktoras z pan o capoerze, ale ja tez wiem, ze mozna tez inne, jak karate. potem bedzie szczesliwy, ze od dziecinstwa trenowal. bo dla dziewczynki to oczywiscie taniec lub lyzwy :)
 
Etam, Dianna, stereotyp - ja moją córkę wyślę na capoeirę jak się urodzi i podrośnie, oczywiście:))
 
reklama
A co myślicie o karate? Syna ma 5,5 roku, mówi, że chciałby, ale ja nie jestem pewna. Słyszałam same dobre opinie. Na trenujto.pl znalazłam już dobre miejsce, gdzie takie zajęcia dla dzieci prowadzą... co o tym myślicie?
 
Do góry