reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie bajki oglądają Wasze przedszkolaki?

U nas nie ma problemu w wybore bajki, ale staram się włączać bajki nie tylko w języku polskim, a jeszcze w angielskim, uważam, że to dobry pomsł już zaczynać uczyć język obcy. Oglądamy tylko na YouTubie albo innych stronach internetowych, nie "używamy" telewiziji w ogóle.:)
 
reklama
Cześć Mamy! :) Nie widzę takiego tematu, a jesteśmy na etapie wybierania odpowiednich bajek. Nie chcę żeby moje dziecko oglądało pełne jazgotu ogłupiacze albo bajki pełne przemocy i agresji, a jest ich przerażająco dużo w telewizji. Jakie bajki wybieracie dla swoich przedszkolaków? Zwracacie uwagę na to co oglądają? Po jakie kanały warto sięgać, a na jakich nie znajdziemy nic odpowiedniego na wiek przedszkolny? Chętnie poznam opinie i porady. :) Zapraszam do dyskusji!

U nas króluje Bajkowy Przystanek. Sami tworzymy bajki dla naszych dzieci ❤️ jesteśmy pewni że treści są wartościowe :D
 
Widzę, że reklama, ale serio mnie ciekawi, co oglądają teraz przedszkolaki. Czy tylko moi są dziwni, bo się boją praktyczniej wszystkiego? Smok w bajce i koniec, nie ma oglądania - nawet jak to dobry smok.
 
My korzystamy najbardziej z Netflixa. Naszà ulubioną bajką jest tam Tygrysek Daniel. Mądra,wartościowa i taka po prostu przyjemna w odbiorze. Dodatkowo każdy odcinek uczy czegoś innego np.jak panować nad złością. Cudo!
 
reklama
Ja włączam dzieciom Bluey, Koci Domek Gabi, Cocomelon (ale to ma malutko odcinków). Czasem chcą Klub przyjaciółka Myszki Miki, Świnkę Pepę. Psi patrol fajny, ale się boją. Tylko to wciąż jest mało, mam wrażenie, że oglądają to samo, bo oglądają codziennie po przedszkolu, a w czasie chorób więcej, każda inhalacja musi być z bajką. I już im się to powtarza.
 
reklama
Do góry