reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja 5-cio letnia córka ma luszczycę-jak to leczyć?

reklama
Odrzucialbym szampony z sls. Kupiła coś naturalnego z krótkim składem ( świetne są szampony psorisel - poleciła mi je dermatolog). Moja corka 6 lat. Luszczyca skory glowy od roku. Obecnie w remisji już od lutego A byk moment ze skóra glowy to jedna wielka luska (luszczyca po tacie). Nam pomaga dieta bogata w zielone warzywa, kiszonki i olej z czarnuszki.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za reakcje.Powiem Ci że ja tez nie dopuszczałam do siebie tej wiadomości niestety drugi lekarz też powiedział nam że to łuszczyca bez chwili zastanowienia.Nie wiem zobaczymy ,powoli oswajam sie z ta myślą na poczatku denerwowało mnie to że żaden lekarz nie umiał mi powiedzieć konkretnie co to za plamki i było mi obojętne co to jest chciałam tylko pewnej diagnozy żebym wiedziala w jakim kierunku ja leczyc ale Luszczycy się nie spodziewałam nie mialam nawet nigdy kontaktu z osobą która by na to chorowała więc rozumiesz dla mnie szok zero wiedzy na ten temat.Teraz juz troszkę poczytałam i jestem mądrzejsza.Ale mam do ciebie pytanko : czy dieta przy tej chorobie jest naprawdę ważna!
 
Hejka,mam pytanie,po tylu latach,w dalszym ciągu utrzymuje sięłuszczyca u córkim?moj syn ,dzis 6 lat.Od toku walczę z luszczyca glowy,nie moge pozbyc się luszczacej skóry. Ma łuszczycę minimalną.
 
Do góry