reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moje 5 letnie dziecko jest chudziutkie,malutkie,nie chce jeść

Hej
Moja córka właśnie poszła do szpitala ze względu na niską masę ciała. Ale pobyt w szpitalu to był koszmar położyli ją na oddziale z chorymi na zapalenie płuc noworodkami a jej po za tym że mało ważyła to nic nie było więc od razu w szpitalu podłapała grypę jelitową . Wynik był taki że zamiast przybrać na wadze straciła dodatkowe 2 kilo masakra. Ale proszę napisz mi jak wrócisz ze szpitala jakie badania robili twojemu synowi
Pozdrawiam
 
reklama
Witam wszystkie mamy,
Ja mam ten sam problem, z tym, że moja córka ma 5 lat i przy wzroście 100cm. waży 13 kilogramów... jest strasznie chuda, już nie mam siły... robiłam badania, nic nie wyszło, teraz mam skierowanie do poradni zaburzeń wagi i wzrostu Kraków, termin mam dopiero na październik... dodam, że je jak ptaszek, zawsze mało ważyła, ale od około 3 lat jej waga stoi w miejscu... proszę o dodawanie jakichś wskazówek i dzielenia się z opiniami lekarzy...
POZDRAWIAM:)
 
moja Julka 3latka,7miesięcy waży 15kgprzy wzroście 98, jest drobna, ale nie chuda. nie wiem jakim cudem, bo mam wrażenie, że je tylko chleb. i to najlepiej taki juz ususzony :confused: nie pojęte..
poza tym jada: twarożek grani i jogurt naturalny lub waniliowy, czasem kaszke manna. banan,gruszka. jesli chodzi o cala reszte to trzeba ja karmic a zje 3-5lyzek. jak mozna nie jesc miesa? wazyw?zup?salatek? szynek? serów? kotletów??? jajek? bulek? parówek?
lubi też majonez.
 
Jeśli w grę nie wchodzi uwarunkowanie genetyczne, tzn, dziecko chude, bo rodzice też szczupli, a wynik badań są ok, to nie ma się czym martwić. Niestety czasem przyczyną jest np. złe wchłanianie, zespół jelita drażliwego itp. a wtedy warto zdiagnozować dziecko w poradni gastroenterologicznej.
 
Dużo dzieci w tym wieku to niejadki :) Sama byłam niejadkiem :) nie martwcie się :) a jeśli was to martwi to idźcie do pediatry :)
 
Do góry