reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moje dziecko i bajki

encja

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2006
Postów
23
Witajcie po mojej długiej nieobecności. Odkąd pojawiła się moja córeczka, pochłoneła mnie zupełnie :)
...i natchnęła jednoczesnie. Sluchajcie! Zaczęłam pisać bajki. Bajki pisałam dla niej. Ale pomyślałam sobie, że może i inni szukają lektury dla swoich dzieci na coraz krótsze (na szczęście :)) zimowe wieczory. I "natchnięta" swoim dziecięciem otworzyłam stronę ze swoimi bajkami. To przedsięwzięcie zupełnie niekomercyjne, którego jedynym celem jest sprawienie przyjemności tym, którzy lubią czytać razem z dziećmi.

Jeśli macie ochotę to zapraszam Was i Wasze maluchy.
Leonik tam czeka ;)
link do strony poniżej:

leoniki

pozdrawiam Was gorąco i pędzę do mojego dzidziula, który właśnie dziś zaczął chodzić :)
pa

P.S. Dodam jeszcze, bo może to kogoś zainteresuje, że jestem psychologiem pracującym z dziećmi. Jeśli więc ktoś ma jakieś problemy wychowawcze ze swoim maluchem, chętnie pomogę.
Na leonikach, znajdziecie szczegóły :)
 
reklama
właśnie przeczytałam kilka twoich bajek sa cudowne zazdroszcze talentu,twoje dzieciatko napewno bedzie ich słuchac z wielka radoscia.pomysl o wydaniu ich!!
 
Dziekuje Ci bardzo za pozytywna ocene mojej "tworczosci" :)
Wlasnie wczoraj wieczorem udalo mi sie uruchomic kolejny dzial na Leonikach. ZABAWY dla dzieciakow. Jest tego sporo o roznym stopniu trudnosci i przede wszystkim zabawy sa pomyslane tak, zeby rozwijaly 3 bardzo wazne funkcje : MYSLENIE, PAMIEC, SPOSTRZEGAWCZOSC. Z mojej pracy psychologa wiem, ze rodzice maja czesto z tym problemy u swoich dzieci i nie wiedza jak stymulowac rozwoj w tym zakresie. A ja podaje kilka prostych sposobow. Niebawem bedzie ich wiecej :)

Jeszcze raz dziekuje, ze zechcialas odwiedzic leoniki. I zapraszam ponownie :)

leoniki
 
Witam.Dziś odwiedziłam Twoją stronę encja. Bardzo mi się podoba. Wierszyki są bardzo mądre.Bardzo przypadły mi do gustu. Będę mojego 5-letniego Kacperka ich uczyć na pamięć. Dużo się z nich nauczy :-) Zabawy też wykorzystamy.... Super stronka.
 
Do góry