reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Napletek

Moja pani pediatra powiedziała że podczas kąpieli tylko troszkę odciągnąć skórkę, ale i tak do 1 roku jest przyklejony. A sama osobiście uważam że trzeba tego pilnować ale i tak samo wszystko się naciągnie w swoim czasie, natura:-)
 
reklama
Witam. Mój synuś w maju kończy cztery latka i mnie wydaje się ze ma stulejke.... .
Tzn. napletek odklejał siś samoistnie ale przestał, od dłuższego czasu nic.... ,byliśmy u lekarza a pani doktor twierdzi że to normalne.
Mam wątpliwości. Wiecie może do jakiego wieku napletek powinien się odkleić samoistnie?
 
mam podobny problem u syna zauważyłam ze napletek jest przyrośniety do siusiska.tylko u nas jest problem nie dawno u syna wykryto torbiel na prawej nerce boje sie ze to jest związane z tym.bylismy u nefrologa lekarz spojrzał i powiedział ze nic sie nie dzieje narazie.ściągnął skurke mały płakał w niebo głosy kazał robic przy kąpieli.Ale ja się boję a syn nie da się dotknąc.Doradzcie co mam zrobic
 
Ja przy myciu jakos daje rade ściągać skórkę małemu daję zabawki i go zagaduje i po malutku(strasznie sie bojąc),delikatnie przytrzymując siusiaczka ściągam skórkę, która od kilku miesięcy nie odkleja się:(
 
mój synek ma 3,5 roku . pół roku temu byłam z nim u pediatry ponieważ skarżył sie na bó podczas siusiania.
i dostaliśmy skierowanie do chirurga. lekarz dwa razy ruszył i jest ok. szczerze mówiąc nie potrafię się przełamać jeżeli o to chodzi.nigdy tego nie robiłam i nie chce tego robić.jest to dla mnie dziwne(a nawet mogę posunąć się do twierdzenia iż jest to w jakiś sposób molestowanie)
ja będąc chłopcem na pewno nie chciałabym tego doświadczyć.
 
My dostaliśmy kremik z hormonami i napletek się po nim rozluźnił.
W kąpieli syn ma nakazane ściągać skórkę za każdym razem i to robi.
 
W mojej miejscowości bardzo popularne jest nacinanie napletka - syn koleżanki przechodził to już 3 razy i było to straszne.
Ja powiedziałam że swojego dziecka ciąć nie dam (ma teraz 6lat) i pojechaliśmy do kliniki w Warszawie do lekarza który ma styczność nie z takimi problemami i powiedział że nie ma sensu nacinać dał nam maść i po miesiącu skórka schodziła elegancko. Jeszcze przy samym końcu jest przyklejona ale to już minimalnie i problemy z zapaleniem siusiaka się skończyły.
 
reklama
witam mam pytanie do którego roku się dziecku ściąga napletek mam 5 letniego synka który nie pozwala mi mi się myć jest nieśmiały i nie jestem pewna czy wszystko u niego przebiega prawidłowo czasami gdy siusia to wszystko leci jak fontanna do góry
 
Do góry