reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niebezpieczne Bindeez ?

monix78

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2004
Postów
100
Mój starszy syn ma koraliki Bindeez. Dziś usłyszałam, że wyprodukowano je z niebezpiecznej substancji i, że zostały wycofane ze sprzedaży. Czy ktoś wie może, czy wiadomo jaka partia jest trująca?
 
reklama
moja córka bardzo chciała te koraliki, ale jakoś jej nie kupiłam- całe szczęście! Z tego co zrozumiałam, to nie chodziło o jakąś konketną partię, ale wogóle o sam produkt... Nie wiem, nie słuchałam tych relacji dokładnie, więc mogę się mylić...
 
Ja wczoraj słuchałam ,i z tego co wiem 2 dzieci jest w śpiączce jedno w stanie krytycznym w szpitalu, po tym jak lizały te koraliki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wycofano wszystkie już z rynku.
 
Ja też słyszałam coś wczoraj na ten temat w telewizji, wycofali z rynku wszystkie te koraliki, zdaje się, że sprawdzają też inne zabawki tej firmy. Wypowiadał się importer zabawek tej firmy, że na razie wstrzymali się w ogóle ze sprowadzaniem ich do Polski.
Kurczę, a już chciałam małemu zafundować taką zabawkę, całe szczęście, że nie zdążyłam....

pozdrawiam
nikita
 
Zabawka była przednia! Moja córcia dostała ją w prezencie urodzinowym i cała rodzina bawiła sie przy tym doskonale. Juz miałam jej dokupić zestawy uzupełniające, ale na szczęście nie zdążyłam. Aż mi skóra cierpnie jak pomyślę o kompletnym braku odpowiedzialności u producentów i sprzedawców!
 
Witam.
Miałam kupić córeczce na urodziny, ale wybrałam inny prezent. Sara nie jest zjadaczem koralików, ale za to roczny Adaś jak najbardziej
:-D
 

Załączniki

  • odbitka4.jpg
    odbitka4.jpg
    273,7 KB · Wyświetleń: 89
Jeśli masz paragon, to można podbno zwrócić, przynajmniej w "SMYKU" albo zgłosić się do producenta. Tyle wiem
Pozdrawiam
 
Pare dni temu w wiadomosciach podano ze Bindeez należy zwracać do producenta ponieważ przeprowadzona ekspertyza dowodzi iż koraliki zaiwerają substancję która jest używana do produkcji pigułek gwałtu czyli narkotyku:szok:
 
reklama
Oglądałam ostatnio taką reklamówkę z Carefoura i, o zgrozo, widziałam tam też te trujące koraliki..... mam nadzieję, że tak naprawdę nie ma już ich w tym sklepie na półkach, mam nadzieję, że zostały tylko w tej gazetce, na papierze. W każdym razie uważajcie.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Do góry