reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy sport

arek74

ojciec
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2007
Postów
36
Witajcie.
Mam ponad trzyletniego syna (pazdziernik 2004), ktorego rozpiera energia. Chetnie zapisalbym go na jakies zajecia sportowe, na razie chodzi do zlobka, ale pewnie jest na to za mlody. Napiszcie prosze kiedy dziecko mozna zapisac na jakies zajecie, gdzi by sie wyzyl i jakie byly by najodpowiedniejsze.
 
reklama
myślę że 3-4 lata to odpowiedni czas:) na zajęcia dodatkowe, jeśli dziecko wyraża chęć...to taki wiek przedszkolny, dziecko szybko się uczy i ma mnóstwo zapału ;-) a jakie by były najodpowiedniejsze? nie wiem jakie są:-p ale na pewno można coś znaleźć dla 3-4 latków:tak: wiem ze są warsztaty jakieś muzyczne, plastyczne..ale czy np jest najmłodsza drużyna piłkarska w Polsce to nie mam pojęcia:sorry2:;-)
 
Na pewno możesz spokojnie iść z małym na basen. Niektórzy już w tym wieku posyłają chłopców na lekcje wschodnich sztuk walki:)
 
Do góry