reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

reklama
Ja to mam mega dużo pomysłów, ale gdybym miała wszystkie zrealizować to bym chyba zbankrutowała:) Dla mojego 3 latka też myślę o piasku kinetycznym, klockach coś ala Lego Duplo, ale myślałam o czymś tańszym, podobno Jixin są spoko no i pasują do oryginałów. Do tego jakieś auta budowlane, bo ma mega fazę na to no i oczywiście Psi Patrol u nas króluje więc jakieś figurki z tymi postaciami na pewno. Dla mojej chrześnicy która ma 1,5 roku kupiłam już Misia Podróżnika z Chicco, mój młody ma, i do dziś się nim bawi więc myślę że Amelka też pokocha i jej się spodoba. Dla starszego siostrzeńca, 5 latka chce kupić Lego Star Wars bo jest mega fanem, więc myślę że pójście w coś czym się interesuje jest fajnym pomysłem.
 
Uważam, że najfajniejszy prezent to taki, którego dzieciak może używać codziennie, np. jakiś fajny praktyczny ciuszek, a nawet buty. Zwłaszcza buty za kostkę, botki czy też ciepłe kozaki mogą być fajnym prezentem, gdyż czasami są tak piękne jak dzieła sztuki, jak np. marki Agatha Ruiz de la Prada czy Primigi. Są prawie jak zabawki! Dają dużo radości, bo są wesołe, zabawne i kolorowe. Mamy jeszcze czas, aby zrobić fajny prezent pod choinkę. Naprawdę bardzo polecam buty dla dzieci jako doskonały wigilijny prezent. Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kacperek od nas dostanie piżamkę, od dziadków dostanie grę "5 sekund" wersja niebieska, od cioci i wujka dostanie żołnierzyki, grę nauka pisania i sweterek, a od chrzestnego nie wiem co.
 
Za zawsze kupuje gry edukacyjne z duża dozą humoru, kolorów i akcji w samej grze, Chodzi o gry interaktywne np: Twister i gry LEGO ale te planszowe. Może rowerek
 
reklama
Do góry