reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent urodzinowy dla przedszkolaka

Dołączył(a)
20 Październik 2014
Postów
12
Postanowiłam założyć temat w tym dziale aby mamy przedszkolaków mogły mi coś doradzić :) Otóż, wybieramy się z mężem na urodziny synka mojej przyjaciółki. Szukam prezentu dla 5-letniego chłopca, zależy mi na tym, aby nie tylko sprawiał mu frajdę, ale również rozwijał go, więc myślałam nad jakąś grą edukacyjną. Co myślicie? A może macie lepszy pomysł? Chłopiec teoretycznie wszystko ma więc już nie mam pomysłu...
 
reklama
Taka gra planszowa to moim zdaniem bardzo dobry pomysł na prezent dla 5 latka,podobnie zresztą jak kocki lego czy puzzle,są to kreatywne zabawki które pobudzają wyobraźnię do działania,więc warto.
 
Gra planszowa to moim zdaniem bardzo fajny pomysł. ;) Sama kupuję takie gry dzieciom moich bliskich na święta lub urodziny. Zresztą one je uwielbiają więc mam nieco prościej :) Jest taka fajna strona krolestwodzieci.pl gdzie moją duży wybór różnych zabawek dla dzieci w tym i gier. Można tam znaleźć bardzo fajne gry.
 
Do góry