reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz wydobywający się z odbytu u 4 latka

majeczka02

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2007
Postów
2 497
Miasto
Okolice Lublina
Witam!
Zauważyłam u synka ostatnio,że zdarza mu się częściej robić rzadkie kupy,do tego czasami śmierdzi mu z buzi chociaż dbamy o ząbki,bąki też są nasilone,a dziś...mokre majteczki. Przybiegł tłumacząc się,że sam nie wie jak to wyszło...
Był to śluz. Raz przy puszczeniu "bąka" wyszedł śluz z odrobiną kupy,następnie powtórka , potem już sam śluz...
Ostatnio dwa tygodnie temu synek był na pół antybiotyku,ale lek osłonowy dawałam mu dwa razy dziennie...
Teraz sama nie wiem,co robić...chyba oddam kał do badania na candidia. Pediatra nie odbiera tel,a ja się martwie...
Miałyście kiedyś ten problem?
 
reklama
Nie miałam takiego peoblemu z dziecmi ale z tego co piszesz to ja bym bez zastanowienia leciala do lekarza sam fakt ze mu z buziaczka nieładnie pachnie czyli cos sie dzieje z przewodem pokarmowym. popros lekarza o dokladniejsze badania.powodzenia
 
Do góry