reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strony dla dzieci w wieku 6 lat.

Dołączył(a)
7 Styczeń 2010
Postów
7
Hej, czy możecie mi polecić jakieś bezpieczne strony dla dzieci w wieku lat 6? Serdecznie dziękuję :) Może powstanie z tego wątku jakaś wartościowa baza ;-)
 
reklama
dzięki za odpowiedź, czy ktoś zna więcej takich serwisów? i jeszcze jedno, czy i jak ustawić sieć w ten sposób by dziecko nie mogło odwiedzić innych stron tylko włąśnie np. dobranocka.eu i by mogło oglądać same bajki?
 
Mój syn lubi gry na stronie DISNEYMinigame Collection.
Są tam gry ze znanymi z bajek postaciami, bardzo ładna grafika,
niektóre gry wyjątkowo ciekawe (mnie samą wciągnęła zabawa w mieszanie eliksirów... :-p).

Ostatnio trafiłam też na stronę Planeta Edukacji
ale jeszcze się jej nie przyjrzałam - być może warto... :confused:

Jako że Starszak jest fanem klocków Lego, to jest też stałym bywalcem tej strony:
LEGO games
 
Ja mam tylko jedna.To jest Togolino.http://www.toggolino.de/?bhcp=1 Rocznie place 70 eu Sa tam gry Boba budowniczego wow wow wubzy czy Tomek lokomotywa. Jest zroumiale bez zadnych reeklam glosne tlumaczenie. Do tego wsyzstkie odcinki bajek np. Kajtusia czy tego rozowego dinozaura. Sa piosenki ktore razem mozna spiewac i rozne konkursy w ktorych Filip juz nieraz wygral bardzo fajne nagrody. Do tego trzy razy w roku dostje prezent np namiot czy plecak.Strona glowna jest logowaniem plus strona dla rodzicow. Dla dzick z grami wyskakuje osobna strona bez tabsow na goze i jest tak zablokowana ze trzeba wedziec co jak by dzicko z niej niewyslo i nienaklikalo nam czegos czego niechcemyWiec mysle ze dobze jest znalesc strone za ktora warto zaplacic i cieszyc sie ze dziecko nic nienapsoci w komputerze.
 
reklama
Do góry