reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

Dołączył(a)
11 Grudzień 2006
Postów
2
A więc.. Jestem matką 4latka, który jest chory na toksoplazmozę, która została wykryta niestety dość późno. Niedosć, że zaatakowany jest cały obieg krwionośny to moje dzecko narzeka już na bóle nóżek. Syn jest pod ścisłą opieką lekarzy jednak niewiele mi mówią. Chciałabym sama dowiedzieć się czegoś wiecej. Zastanawiam się czy jest może jakieś stowarzyszenie, w którym mogłabym się dowiedzieć wiecej na temat tejże choroby oraz na temat jej lecznia. A może ktoś z Was przeżywa to co ja i jest mi w stanie pomóc. Za wszelkie odpowiedz jestem z góry wdzięczna.
 
reklama
Witam. W jaki sposób rozpoznano i niego toxo? Moj synke bedzie mial jutro badanie ...ma oczopląs a to moze byc jeden z objawow tej choroby:(
 
Mój synek miał powiększone węzły chłonne 4 guzy wielkości małej wisienki. Zaniepokoiło mnie to a po badania wynik był jasny- toxo...
 
Ja przechodziłam toxo na początku ciąży i w poniedziałek idziemy na kontrolę czy u Kubusia coś z tego "zostało"- dam znać co powiedział lekarz na temat tego cholernego choróbska.
 
Do góry