reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

trampolina do ogrodu

Dołączył(a)
11 Luty 2015
Postów
6
hej wszystkim:) moj synek ma w czerwcu urodziny, ale juz teraz zaczal ‘subtelnie’ przebakiwac co by chcial dostac, tzn chodzi za mna dzien w dzien i prosi o trampoline. oczywiscie to ma byc niespodzianka wiec na razie mu mowie ze nie ma mowy itd.
czy ktos z was kupowal kiedys trampoline? ile miejsca na nia potrzebuje w ogrodku? chcialabym taka na kilkoro dzieci zeby synek mogl sie na niej bawic z kolegami, a nie jednoosobowa
 
reklama
My mamy taką wielką- ale kupiłam używaną :tak:.
Średnica to jakieś 4 metry .
Generalnie- im większa, tym lepsza, no, ale musisz brać pod uwagę , ile przestrzeni w ogrodzie możesz na nią poświęcić.

A fajny pomysł zobaczyłam u niani , u której raz była moja córka - tam trampolina była położona na ziemi , nad wykopanym dołem. Bezpiecznie- bo dziecko nie spadnie i nie przesłania ogrodu :tak:
 
4 metry to wydaje mi sie strasznie duzo, wolałabym chyba jednak cos mniejszego, boje sie ze nie zmiesci mi sie az taka w ogrodzie:) jesli macie jakies konkrety do polecenia to bede wdzieczna za propozycje
dobrze rozumiem ten pomysl ze trampolina jets jak jakby na poziomie gruntu? brzmi ciekawie, no i jesli faktycznie jest bezpieczniej dzieki temu to tym bardziej sie nad tym zastanowie:) twoim dzieciaczkom nie znudzila sie po miesiacu? boje sie troche czy po jednym sezonie nie pojdzie w odstawke.
 
Myślę,że na lato jest to bardzo fajne rozwiązanie i zabawka do ogrodu,trzeba tylko pilnować dzieci bo czasem ponosi je fantazja i mogą zwyczajnie spaść. Poszukaj w sklepach internetowych z zabawkami,tam na pewno znajdziesz dobrą trampolinę.
 
A te w sklepach internetowych nie są bezpieczne? Moim zdaniem jak najbardziej tak,wystarczy że wybierzesz ten odpowiedni model i nie ma się czego obawiać,teraz naprawdę są bardzo fajne promocje.
 
My mamy o średnicy 312 cm i jest w sam raz, kilkoro dzieci moze spokojnie fikać ;) 4metrowa była by za duza wg mnie
Kilku znajomych ma 260cm i jak wejdzie kilkoro dzieci to miejsca jest mało, ale nasza już jest ok i spokojnie wystarczy,
 
reklama
Ja mojemu póki co nie kupuję. Boję się urazu kręgosłupa...Może jestem nadwrażliwa, ale nie chcę później pluć sobie w brodę.
 
Do góry