reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dove Oxygen & Moisture

Niespodziewanie otrzymałam zestaw Dove Oxygen & Moisture. Moje włosy są cienkie i przetłuszczające, więc ta seria teoretycznie jest stworzona dla mnie, ale czy praktycznie też...? Kosmetyki mają bardzo przyjemną konsystencję i wspaniały zapach. Po umyciu włosów szamponem i zastosowaniu odżywki moje włosy rzeczywiście były lekkie, gładkie i błyszczące. Niestety efekt utrzymał się tylko przez pierwszy dzień. Drugiego dnia były oklapnięte. Spray unoszący włosy również nie zostawił dłuższych efektów. Ostatnim kosmetykiem z zestawu jest suflet nawilżający. Stosuję go raz w tygodniu i już po kilku użyciach widzę, że włosy są nawilżone, łatwiej się rozczesują i są przyjemniejsze w dotyku. Ogólnie kosmetyki oceniam na czwórkę. Efekty są widoczne, ale niezbyt trwałe.
 
reklama
Niespodziewanie otrzymałam zestaw Dove Oxygen & Moisture. Moje włosy są cienkie i przetłuszczające, więc ta seria teoretycznie jest stworzona dla mnie, ale czy praktycznie też...? Kosmetyki mają bardzo przyjemną konsystencję i wspaniały zapach. Po umyciu włosów szamponem i zastosowaniu odżywki moje włosy rzeczywiście były lekkie, gładkie i błyszczące. Niestety efekt utrzymał się tylko przez pierwszy dzień. Drugiego dnia były oklapnięte. Spray unoszący włosy również nie zostawił dłuższych efektów. Ostatnim kosmetykiem z zestawu jest suflet nawilżający. Stosuję go raz w tygodniu i już po kilku użyciach widzę, że włosy są nawilżone, łatwiej się rozczesują i są przyjemniejsze w dotyku. Ogólnie kosmetyki oceniam na czwórkę. Efekty są widoczne, ale niezbyt trwałe.
 
Witam serdecznie.
Na wstępie chciałbym przeprosić za to, że dopiero dziś dodaję recenzje, ale niestety komputer był w serwisie i byłam odcięta od internetu.
Ten oto zestaw DOVE Oxygen & Moisture otrzymałam do przetestowania.


DSC06002.jpg



W skład zestawu wchodzą szampon, odżywka, maska-suflet oraz spray.
Jest to linia kosmetyków, które mają nadać moim włosom większej objętości jednocześnie je nawilżając. Mam cienkie włosy typowo słowiańskie, długie i niestety zniszczone na końcach od farbowania. Jednak zmorą jest ich nadmierne prztłuszczanie. Czy DOVE Oxygen & Moisture się u mnie sprawdził?
Kosmetyki mają wspólną delikatną nutę zapachową, która utrzymuje się na włosach cały dzień. Są w poręcznych opakowaniach , tuby to świetne rozwiązanie. Dodatkowo wielki plus za widoczną na pierwszy rzut oka różnicę między szamponem a odżywką. Czas na testowanie....


Szampon
DSC06007.jpg

Już niewielka ilość dobrze się pieni, jedno mycie dobrze oczyszcza włosy, a po drugim czuć świeżość na głowie, jak po szamponach oczyszczających, Jednak nie ma efektu tępych włosów. Ale to dopiero początek....


Odżywka
DSC06009.jpg


Starannie rozprowadziłam ją na całej długości włosów, jednak omijając według wskazań skórę głowy i włosy u nasady. Trzymałam dosłownie parę chwil. Gdy zaczęłam spłukiwać, moje zdziwienie było nie do opisania, kiedy to strumień wody je po prostu rozczesał. Włosy były tak gładkie jak nigdy dotąd. Pomyślałam tylko, czy nie da to raczej efektu przylizanych a nie odbitych od nasady włosów....


Spray
DSC06011.jpg
I tu proszę wierzyć po wytarciu włosów, zgodnie z załączoną instrukcją, rozpyliłam preparat na włosy przy nasadzie i nic, zupełnie nic nie czułam. Jakbym tego nie zrobiła. Myślę chyba "pic na wodę". Ale działam dalej. W momencie gdy zaczęłam suszyć głowę wszystko było już jasne. Włosy zaczęły same odbijać się od nasady, efekt jakbym używała grubej szczotki do modelowania. Wyglądały jakby próbowały "stanąć dęba". A przy tym lekkie, świeże, sypkie jak nigdy dotąd.



Maska-suflet
DSC06012.jpg


Użyłam jej dopiero przy następnym myciu włosów. Jej konsystencja wygląda wręcz apetycznie, pomyślałam "za lekka jak na maskę". Ale poradziła sobie znakomicie. Włosy jedwabiście gładkie, ożywione i intensywnie nawilżone. Jeszcze lepszy efekt niż po odżywce.
Rozczesanie włosów go tak naprawdę formalności, a raczej przyzwyczajenie. Pewnie wyglądały by tak samo, gdybym nic z nimi po wytarciu nie robiła. I tak jak przy odżywce musiałam nałożyć odrobinę serum na końcówki, tak tu nie było potrzeby.


Podsumowując myślę, że to idealne produkty do moich włosów. Uzyskałam efekt zwiększenia objętości, bez obciążenia. Włosy zostały świeże, nie przetłuściły się przez cały dzień a i na drugi wyglądały całkiem nieźle. Dodatkowo były nawilżone, ożywione i nie plątały się rozpuszczone. DOVE Oxygen & Moisture to spełnienie moich marzeń o pięknych włosach....
 

Załączniki

  • DSC06002.jpg
    DSC06002.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 158
  • DSC06007.jpg
    DSC06007.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 104
  • DSC06009.jpg
    DSC06009.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 124
  • DSC06011.jpg
    DSC06011.jpg
    6,6 KB · Wyświetleń: 110
  • DSC06012.jpg
    DSC06012.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 120
Witam serdecznie.
Na wstępie chciałbym przeprosić za to, że dopiero dziś dodaję recenzje, ale niestety komputer był w serwisie i byłam odcięta od internetu.
Ten oto zestaw DOVE Oxygen & Moisture otrzymałam do przetestowania.
Zobacz załącznik 652528
W skład zestawu wchodzą szampon, odżywka, maska-suflet oraz spray.
Jest to linia kosmetyków, które mają nadać moim włosom większej objętości jednocześnie je nawilżając. Mam cienkie włosy typowo słowiańskie, długie i niestety zniszczone na końcach od farbowania. Jednak zmorą jest ich nadmierne prztłuszczanie. Czy DOVE Oxygen & Moisture się u mnie sprawdził?
Kosmetyki mają wspólną delikatną nutę zapachową, która utrzymuje się na włosach cały dzień. Są w poręcznych opakowaniach , tuby to świetne rozwiązanie. Dodatkowo wielki plus za widoczną na pierwszy rzut oka różnicę między szamponem a odżywką. Czas na testowanie....


Szampon
Zobacz załącznik 652530

Już niewielka ilość dobrze się pieni, jedno mycie dobrze oczyszcza włosy, a po drugim czuć świeżość na głowie, jak po szamponach oczyszczających, Jednak nie ma efektu tępych włosów. Ale to dopiero początek....


Odżywka
Zobacz załącznik 652533
Starannie rozprowadziłam ją na całej długości włosów, jednak omijając według wskazań skórę głowy i włosy u nasady. Trzymałam dosłownie parę chwil. Gdy zaczęłam spłukiwać, moje zdziwienie było nie do opisania, kiedy to strumień wody je po prostu rozczesał. Włosy były tak gładkie jak nigdy dotąd. Pomyślałam tylko, czy nie da to raczej efektu przylizanych a nie odbitych od nasady włosów....


Spray
Zobacz załącznik 652535
I tu proszę wierzyć po wytarciu włosów, zgodnie z załączoną instrukcją, rozpyliłam preparat na włosy przy nasadzie i nic, zupełnie nic nie czułam. Jakbym tego nie zrobiła. Myślę chyba "pic na wodę". Ale działam dalej. W momencie gdy zaczęłam suszyć głowę wszystko było już jasne. Włosy zaczęły same odbijać się od nasady, efekt jakbym używała grubej szczotki do modelowania. Wyglądały jakby próbowały "stanąć dęba". A przy tym lekkie, świeże, puszyste jak nigdy dotąd.


Maska-suflet
Zobacz załącznik 652536
Użyłam jej dopiero przy następnym myciu włosów. Jej konsystencja wygląda wręcz apetycznie, pomyślałam "za lekka jak na maskę". Ale poradziła sobie znakomicie. Włosy jedwabiście gładkie, ożywione i intensywnie nawilżane. Jeszcze lepszy efekt niż po odżywce.


Rozczesanie włosów go tak naprawdę formalności, a raczej przyzwyczajenie. Pewnie wyglądały by tak samo, gdybym nic z nimi po wytarciu nie robiła. I tak jak przy odżywce musiałam nałożyć odrobinę serum na końcówki, tak tu nke było potrzeby.


Podsumowując myślę, że to idealne produkty do moich włosów. Uzyskałam efekt zwiększenia objętości, bez obciążenia. Włosy zostały świeże, nie przetłuściły się przez cały dzień a i na drugi wyglądały całkiem nieźle. Dodatkowo były nawilżene, ożywione i nie plątały się rozpuszczone. DOVE Oxygen & Moisture to spełnienie moich marzeń o pięknych włosach....
 
Kochane i jak Wasze nagrody? Ja właśnie swoją otrzymałam, ciekawi mnie czy wszystkie mamy to samo.
Moja to bransoletka od Karpiński.

Szczerze powiem, że lekko zdziwiła mnie ta nagroda, myślałam , że będzie to jakiś kosmetyk, ale i tak mi się podoba.
 
Do góry