reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DOVE powder soft dezodoranty/ antyperspiranty

Dołączył(a)
23 Październik 2015
Postów
4
otrzymalam wczoraj przesylke i juz od pierwszego "wachniecia" bardzo przypadl mi do gustu. jesli ktos lubi delikatne kwiatowe- noworodkowe zapachy ten przypadnie mu zdecydowanie do gustu. minely 3 godziny odkad go uzylam a wciaz pd pacha czuc przyjemny zapach. Uzywalam wczesniej innych perspirantow Dove ale ten ma niezwykle przyjemny zapach. Polecam. ja przy nastepnych zakupach znow wybiore wlaśnie ten.
 
reklama
Mam okazję testować dezodorant Dove w szycie ☺jak dla mnie produkt na medal ☺znakomicie spełnia swoją podstawowa funkcje, a mianowicie zapewnia ochronę 48h.☺ponad to jest niezwykle delikatny dla skóry ☺jej pielęgnacja jest prawdziwa przyjemnością, ponieważ jego niesamowity zapach sprawia. , że się relaksuje ☺dla mnie forma sztyftu jest niezwykle wygodna, wiec i za to wielki plus ☺
 
Również udało mi się zakwalifikować do testó nowego dezodorantu , bardzo dziekuję , do tej pory używałam rexony , ale zmieniam zdanie , dove jest świetny , bardzo trwały , przyjemny zapach
 
jest super,spelnia warunki jakich oczekiwalam od niego,pieknie pachnie...plecam każdej pani,bo warto...
 
Jestem młoda i aktywna mama 1,5 rocznego synka, testowałam DOVE POWDER SOFT w formie kulki i naprawdę zapewnia 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, czułam się świeżo i komfortowo bez przykrych plam potu i zapachu. Zapach Antyperspirant Dove Powder Soft jest bardzo kobiecy i przyjemny - nie przytłacza i nie jest zbyt intensywny moim zdaniem idealny. Skóra jest delikatna i nie podrażniona. Zdecydowania polecam :)
 
Kilka dni temu przyszła do mnie pachnąca przesyłka od Dove. Roll on okazał się bardzo użytecznym kosmetykiem, nie powodującym przebarwień na ubraniach i pachnący delikatnymi pudrowymi kwiatami. Pachnie delikatnie, ale utrzymuje się wyjątkowo długo. Polecam wszystkim kobietom, które pragną by dezodorant nie dominował nad perfumami.
 
reklama
Otrzymałam Dove Power Soft do przetestowania, rollon. Zapach bardzo delikatny, kobiecy, pudrowy, dla mnie bomba:). Przetestowałam go w różnych momentach. Na siłowni sprawdził się rewelacyjnie, pachy cały czas pachniały świeżo, super. W stresującej sytuacji również można niego liczyć w stu procentach. Od teraz będzie to mój ulubiony i bardzo skuteczny antyperspirant. Super jest. Polecam :)
 
reklama
Do góry