reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Zapraszamy osoby, które brały udział w teście
Test kremowej kostki myjącej DOVE - BabyBoom

Kremowa kostka myjąca Dove pomaga zachować właściwy poziom nawilżenia skóry, ukazując jej naturalną gładkość i prawdziwe piękno.

RTEmagicC_Dove_kosta_1.png.png


Dzięki połączeniu delikatnych składników myjących i 1/4 kremu nawilżającego, kremowa kostka myjąca Dove nie wysusza skóry jak zwykłe mydło, pozostawiając na cały dzień uczucie gładkości i miękkości.


Tutaj prosimy zamieszczać opinie :-)
 
reklama
Już po pierwszym umyciu mydłem Dove skóra była zupełnie inna niż po umyciu jakimkolwiek innym mydłem. Można było odczuć delikatność skóry, nie była ściągnięta i podrażniona. Mycie innymi mydłami zwłaszcza po okresie zimowym dłoni jeszcze bardziej je wysuszało, przez co skóra była popękana, zaczerwieniona i szorstka w dotyku. Po stosowaniu mydła Dove odczuwam znaczną poprawę kondycji skóry, przestała być szorstka, nie pęka i nie pojawiają się podrażnienia w postaci plamek, bądź krostek.
Oceniam ten produkt najwyżej spośród innych mydeł dostępnych na rynku.
 
Używam tej kostki wieczorem i myję nią całe ciało wraz z buzią. Nie wysusza mi skóry, ładnie pachnie, jest to jedyny produkt który nie robi krzywdy mojej buzi w dodatku świetnie sobie radzi z resztkami makijażu. Uwielbiam produkty DOVE. Z pewnością będą długo gościły w mojej łazience
smile.gif
 
Kostka myjąca Dove spełniła moje oczekiwania. Skóra po niej jest doskonale oczyszczona i nawilżona. Łagodzi wszelkie podrażnienia. Nadaje się nawet do wrażliwej skóry i redukuje wszelkie zaczerwienienia. Poza tym ładnie się pieni i ma bardzo przyjemny zapach. Nadaje się również do oczyszczania wszelkiego makijażu. Na prawdę polecam. Skóra po jej zastosowaniu staje się gładziutka.
 
Najlepsze z mydeł, które dodatkowo ma najładniejszy zapach ze wszystkich mydeł oraz ze wszystkich serii Dove. Uwielbiam je! Zapach tego mydełka roznosi sie po całej mojej małej łazience :) Mycie rąk to sama przyjemność. Mam problem z suchymi rękoma, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, ciagle uzywam bogatych kremów do rąk. Jednak w ciągu dnia dużo wygodniej jest użyć mydełka z kremem nawilżającym i od razu poczuc poprawe w nawilżeniu skóry. Mydło jest bardzo wydajne i mimo iż droższe od innych to jest warte swojej ceny. Polecam je każdemu, a juz z cała pewnością tym, którzy mają problem z sucha skórą, nie tylko rąk. Ja je akurat przeznaczyłam tylko do mycia rąk, pod prysznic wybieram żele w płynie Dove.
 
Jak dla mnie super! Piękny zapach kostki, gładka powierzchnia dłoni i ciała dzięki jej użyciu.
Polecam dla każdego rodzaju cery, oraz dla osób młodszych jak i starszych.
Super nawilża, pachnie i spełnia swą funkcję.
 
Super sprawa;) testuje juz kilka dni i zauwazylam jak moja skora z dnia na dzien jest coraz bardziej miekka ;) Dziekuje bardzo
 
Moja skóra pokochała Kremową kostkę mydełka Dove, dzięki temu moja skóra stała się gładka i odmłodzona, a zapach mydełka jest naprawdę boski dla mnie ten zapach jest odpowiedni, poleciłabym je mojej całej rodzinie i znajomym
 
Kostka ma przyjemny, delikatny zapach, a to już był dobry wstęp do testów :). Moje miejsce na mydło nareszcie zostało zapełnione i szczerze powiedziawszy pewnie na zawsze, bo kostka się sprawdziła. Nie wysusza rąk!!! To chyba największa zaleta. Do tego muszę dodać została także przetestowana jako środek piorący do ubranek mojej córeczki. W tej sferze także się sprawdziła :). Plama po soczku zniknęła natychmiast, a że kostka jest delikatna nie miałam obaw dotyczących podrażnień. Sprawdziłam, znam, polecam!!!!
 
reklama
Gdy tylko otrzymałem kostkę myjącą Dove od razu ją zacząłem używać,lecz nie trwało to zbyt długo.Żona tylko ją użyła od razu mi ją skonfiskowała i ona teraz się nią myje.Tak naprawdę to fajne jest to mydełko ładnie pachnie i nawilża skórę no i nie zostawia osadu jak inne mydła .
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
Do góry