reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olejki do ciała Dove Purely Pampering

otrzymałam dzisiaj jeden z olejków dove Purely Pampering i jestem bardzo zadowolona przedewszystkim pięknie pachnie,łatwo się nakłada,skóra jest miła w dotyku i gładka:)napewno z chęcią go kupię ponownie i serdecznie polecam innym paniom:)

używam go niemal codziennie:)pachnie już po otwarciu łatwo się nakłada,skóra jest nawilżona naprawdę polecam bo warto:)
 
reklama
Dziękuję że udało mi się otrzymać olejek DOVE do przetestowania.Jestem bardzo zadowola,jak dla mnie rewelacja;)Olejki kojarzą nam się z tym że po zastosowaniu skóra będzie tłusta i długo będzie się wchłaniać,ale olejej dove jest inny po zastosowaniu m=szybko się wchłania w skórę dzięki temu nie mam problemu że wszystko będzie tłuste;)Moja skóra jest odpowiednio nawilżona,odżywiona i wreszcie skończył się mój problem z suchą skóra.No i ten zniewalający zapach...nic dodać nic ująć;)Osobiście olejek mogę polecić każdej kobiecie,naprawdę super,skóra jest po prostu zadbana i gładka,po prostu piękna a tego oczekują kobiety;)

Olejku używam codziennie po kąpieli.jest to dla mnie taka chwila odprężenia i ta chwila to czas tylko dla mnie;)Mojemu partnerowi bardzo podoba się zapach tego olejku a ja osobiście nie spodziewałam się że moja skóra może tak pięknie pachnieć,jestem mile zaskoczona.
 
Olejek jest super, ciesze sie ze moglam go przetestowac, slicznie pachnie, super konsystenca, skóra delikanta, miekka i moj maz polubil masaze :-) idealny to delikatnego masazu.
 
Otrzymałam olejek Dove do testowania i jestem bardzo zadowolona. Ze wzgledu na to ze mam bardzo sucha skore trudno jest mi dorac odpowiednie kosmetyki. Olejej sie sprawdzil znakomicie poniewaz skora jest odpowiednio nawilzona i satynowa w dotyku.Nie jest tlustaaco uwazam za duzy plus. Zapach rowniez cudny. Naprawde to produkt z gornej polki. Serdecznie polecam.
 
Olejki do ciała Dove Purely Pampering
pieści me zmysły,ciało pielegnuje i dusze i buzie raduje
 
Wspaniały olejek dzięku niemu czuje się wspaniale zawiera fajne składniki dzięki który nie wysuszają mojej skóry poleciłam go swoim wszystkim znajomym oeaz na swoim blogu
 
Olejek dostałam .jest bardzo delikatny, delikatnie mieni siė drobinkami.Skóra jest delikatna w dotyku, doskonale nawilżona.polecam wszystkim jest super!!
 
reklama
Do góry