reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie. Dove purely pampering magnolia i pistacja

Na wstępie chciałam bardzo podziękować za możliwość przetestowania zestawu Dove Purely Pampering. Od lat uwielbiam firmę Dove, która na stałe gości u nas w domu, ale do tej pory raczej w wersjach klasycznych. Dlatego bardzo chętnie zapoznałam się z nowościami. W moje ślady poszły córki, które dosłownie zabrały mi kosmetyki po jednym przetestowaniu. Co ja mogę napisać nowego jak już wszystkie poprzedniczki opisały te cuda? Przede wszystkim zapach....jedyny i niepowtarzalny....zastrzyk energii na dobry początek dnia.....:-D:-D
Balsam świetnie się wchłania. Jest lekki, nie pozostawia tłustej warstwy. Z łatwością można go rozsmarować, przez co jest naprawdę wydajny. Doskonale nawilża skórę i jest uniwersalny: go do ciała, rąk i stóp.
Żel natomiast ma dość gęstą, choć delikatnie wodnistą konsystencję. Świetnie się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Pachnie delikatnie, aczkolwiek bardzo przyjemnie (uwielbiam tę migdałową nutę), bardzo długo utrzymuje sie na skórze . Po jego użyciu skóra jest miękka i gładka oraz świetnie nawilżona.
Kosmetyki cudne, już nowe opakowania stoją na mojej kosmetyczce, jedynie saszetki zapachowe trochę mnie zawiodły, po kilku dniach nie czułam już zapachu! :-)
 
reklama
Na samym początku chciałabym bardzo podziękować, za możliwość przetestowania tych wspaniałych nowości. Produkty firmy Dove od zaawsze goszczą w moim domu i jestem z nich bardzo zadowolona!

Produkty, które dostałam do przetestowania bardzo miło mnie zaskoczyły. To absolutny strzał w dziesiątkę !
Piękny zapach pistacji i magnolii żelu pod prysznic niesamowicie otula do snu pod prysznicem !
Skóra po nim jest jedwabiście gładka, rozkosznie pachnie, aż miło się śpi po takim prysznicu !
A do tego balsam z tej samej serii, po prostu marzenie. Skóra jest doskonale nawilżona, wygładzona i bardzo miękka w dotyku. Bardzo dobrze się wchłania, jest lekki i wydajny. Oprócz pięknego, delikatnego zapachu dodatkowo pozostawia miłe uczucie orzeźwienia.
Jednym słowem, to wszytko czego szukałam zostało ujęte w tych produktach.
A magnolia stała się od tej pory moim ulubionym zapachem ! Uwielbiam ją ! Dziękuję również za saszetkę zapachową, która wypełnia moją torebkę delikatnym zapachem, teraz zawsze mogę mieć go przy sobie !
 
Moje Drogie Panie testowanie.Zapach Pistacji i Magnoli świetny jest o tak.Gdy olejek otrzymałam od razu go otwierałam.Piekne opakowanie kusi oko moje Panie.Zapach jego wręcz zniewala do raju bram mnie zanosi w niebiańskich kołysze falach.Już nie mogłam się doczekać kiedy go przetestuje na swej skórze wysmaruje.Pierwszy dzień wstałam szybciuteńko ściągnełam swe ubranko.Do wanienki wody wlałam i się szybko wykąpałam.Kiedy z niej wyszłam olejek wypróbowałam.Wsmarowałam go w swoje ciało od razu pięknie pachniało.Skóra stała się delikatna jak jedwab o taak :-)W drugi dzień prysznic brałam i od razu go wsmarowałam.Skóra błyszczy jak gwiazd tysiące czuje się jak kwiat na łące.Już po pierwszym dniu czuć różnicę skóra pięknie pachnie, błyszczy wypróbujcie go Panie a poczujecie drganie.Na swej swoim ciele przyjemne otulenie.Jakbyście z gabinetu odnowy biologicznej korzystały takie uczucie będziecie miały.Ja go 7 dni testowałam.Na swoim ciele smarowałam.Zadowolona jestem bardzo z tego olejku.Czuje się jak modelką wśród świateł blasku.Jest wspaniały niczym przyjaciel każdej kobiety wypróbujcie go same moje drogie Panie.Skóra nawilżona,pięknie pachnie czego można więcej chcieć to świetny olejek jest.Balsamu używałam lecz nie to samo.Skóra moja ładnie pachniała lecz olejku smak poznała:-pWiem już teraz moje Panie że zaczniemy go używać już na stałe.Warto było go testować w swej kosmetyczne go przechować.Nie jest tłusty,skóra błyszczy.Cena jego jest nie wielka a używanie jego to rzecz świetna.Polecam wszystkim to już pewnie wiecie olejek Dove najlepszy na Świecie :-D
 
reklama
Pierwsze co mnie urzekło to zapach, słodki i taki jaki uwielbiam. Jak tylko otworzyłam to nie wytrzymałam i musiałam chociaż dłonie posmarować, wchłania się szybko i zostawia skórę taką przyjemną w dotyku, niestety już od razu rzuca się w oczy wielki minus - czyli opakowanie. Moim zdaniem do olejków powinny być buteleczki z pompką lub coś w tym stylu.
Opinie postanowiłam napisać po dłuższym i dokładnym przetestowaniu. Olejek dodawałam do wody w wannie i na skórę działał bardzo fajnie, była jak posmarowana i po wyjściu z wanny nie musiałam już korzystać z niego ani z balsamu. Tylko myślę że tak na dobrą sprawę jego malutka ilość wymieszana z wodą nie daje do końca takiego efektu jak się użyje go tak jak powinno.
Drugi test to wysmarowanie ciała po kąpieli, troszkę dłużej schodzi niż z zwykłym balsamem ale ten zapach i efekt rekompensuje wszystko ;)
No i trzeci test. Ogólnie uwielbiam wszelkiego rodzaju olejki (oleje) za ich wspaniałe działanie, dlatego również ten olejek postanowiłam przetestować na włosach. Przed myciem wysmarowałam olejkiem włosy, potem bez problemu zmyłam, a moje włosy były cudownie miękkie, pachnące i co najważniejsze nie miałam problemów z ich rozczesaniem.
Podsumowując olejek sprawdził się pod każdym względem, po moich testach niestety olejku już nie ma, ale planuję zakupić następny :)
 
Do góry