reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka ;)

a mi na ostatnim lekarz powiedział, że to na 90% dziewczynka ale chłopca tez nie można wykluczyć więc spodziewam się wszystkiego
 
reklama
Moj lekarz w 21 tygodniu oświadczył że mamy dziewczynkę. :) Mówił, że jeżeli do 17 nie widać jajeczek to dziewczynki są - nie wiem czy to prawda. Ja czekam na moją księżniczkę :)
Pozdrawiam was wszystkie mamusie :)
 
Elwira gratuluje dziewczynki ;-).. ja tez czekam co nosze pod sercem..na jednym usg padlo ze dziewczynka ale ginek pewnosci nie mial.. wiec czekamy dalej..
 
Nam lekarka w 18tc powiedziała, że to najprawdopodobniej chłopiec i na USG połówkowym się potwierdziło :-) Bardzo się cieszę, bo chciałam mieć synka :rofl2:
 
reklama
U nas córeczka ujawniła się w 19tc na usg połówkowym. Od tamtej pory mieliśmy jeszcze 4usg i za kazdym razem lekarz potwierdza. Obecnie jestem w 35tc, wiec juz niedługo zobaczymy :)
 
Do góry