reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza naturalna po udanym in vitro?

Witam. Widzę ze wątek sprzed jakiegoś czasu , ale bardzo mnie interesuje . Jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach ( stymulacja )i po jednym nieudanym IVF.. dzis miał się odbyć transfer , ale wczoraj zadzwonili z kliniki , ze zarodek się nie rozwija .. jestem załamana .. kolejna wizyta dopiero we wrześniu ... szukam
Właśnie jakiś informacji o ciążach po nieudanych IVF... czy próbować do kolejnej wizyty naturalnie.. zy jest sens ... dodoam ze invitro ze względu na endometriozę.. przy każdej próbie inseminacji miałam ok 3-4 jajeczka .. do invitro pobrano 4 - tylko jedno się nadało , ale w drugiej dobie przestało się rozwijać .. MoZr na wizycie dowiemy się czegoś więcej - jaka była przyczyna .. jestem załamana .. mam 36 lat i świadomość ze nie mam wiele czasu .. a tak pragnę być mama .. proszę o jakieś wskazówki , rady .. chociaz ciepłe słowo wsparcia.. chyba nikt nie zrozumie mnie lepiej jak druga kobieta , która przeżyła to samo .. nawet najlepsza przyjaciółka i własna matka ..

Hej Lola
Jasne ze probuj!! Ja teraz 39, 3 lata temu mialam ivf 1 na szcxescie udane, problem tarczycy....
Z 17 komorek tylko jedna przetrwala niewiem do dzis czemu taki wynik grunt ze ta jedna komorka to corka dzus 2.5 roku

Ja od raxu po porodzie znow starania wtedy I szok test pozttyw 6 mscy po porodzie
TerZ ten test to 13 mscy syn
Niewytlumaczalne to wszystko niestety czemu wynik stymulacji taki byl a naturals potem
Nie Rozumiem czemu dlugie lata bez dzieci ze podeszlam do ivf apotem nagle naturals
 
reklama
Hej Lola
Jasne ze probuj!! Ja teraz 39, 3 lata temu mialam ivf 1 na szcxescie udane, problem tarczycy....
Z 17 komorek tylko jedna przetrwala niewiem do dzis czemu taki wynik grunt ze ta jedna komorka to corka dzus 2.5 roku

Ja od raxu po porodzie znow starania wtedy I szok test pozttyw 6 mscy po porodzie
TerZ ten test to 13 mscy syn
Niewytlumaczalne to wszystko niestety czemu wynik stymulacji taki byl a naturals potem
Nie Rozumiem czemu dlugie lata bez dzieci ze podeszlam do ivf apotem nagle naturals
Cudownie gratulacje . Mam nadzieje i gorąco wierze , Żr nam się tez uda ☺️Pozdrawiam gorąco
 
Cudownie gratulacje . Mam nadzieje i gorąco wierze , Żr nam się tez uda [emoji5]Pozdrawiam gorąco

Dodam ze sleczalam w tym forum grupa ivf dzien w dzien Teraz juz mamy znajomosci prywatnie z tej grupy i nie tylko Ja mam naturalnie ale i kobiety ktire maja pcos plus b slabe plemniki
Problemy immunologiczne i zaszly tez naturals po ivf a tych ivf pare rszy nie udane a potem nagle ten naturals , poprostu brak slow

Trzeba wierzyc , proponuje by przetrwac psychicznie zapisz sie na grupe po ivf tutaj na BabyBoom
 
Dodam ze sleczalam w tym forum grupa ivf dzien w dzien Teraz juz mamy znajomosci prywatnie z tej grupy i nie tylko Ja mam naturalnie ale i kobiety ktire maja pcos plus b slabe plemniki
Problemy immunologiczne i zaszly tez naturals po ivf a tych ivf pare rszy nie udane a potem nagle ten naturals , poprostu brak slow

Trzeba wierzyc , proponuje by przetrwac psychicznie zapisz sie na grupe po ivf tutaj na BabyBoom

Dokladnie grupa “ kto po in vitro”
 
witajcie dziewczyny w lipcu urodzilam cudownego synka po in vitro i teraz od dwoch miesiecy mam okres i mam pytanie czy ktores udalo sie zajsc w ciaze naturalna z sukcesem ?
Oooooh tez marze żeby zajść w naturalna ciąże ... ja niestety po nieudanym invitro ... ale wierze , ze cud się zdarzy ..
 
już próbowaliśmy przed ivf..mąż przez 4mce brał pełno tych suplementów diety zalecanych przez lekarza i ledwo co się poprawiły wyniki
A próbowaliście przez zmianę diety ?? Mnie to zawsze śmieszyło , jak ktoś ni mówił o „ diecie płodności” , ale po nieudanym invitro chce spróbować wszystkiego co może zwiększyć nasze szanse na dziecko .
 
Do góry