reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza naturalna po udanym in vitro?

LESNA32

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Listopad 2012
Postów
121
witajcie dziewczyny w lipcu urodzilam cudownego synka po in vitro i teraz od dwoch miesiecy mam okres i mam pytanie czy ktores udalo sie zajsc w ciaze naturalna z sukcesem ?
 
reklama
bo bardzo pragne miec drugie dzieciatko :-Di powolutku zaczynaja mi sie klebic rozne mysli po glowie ze moze a noz taka mila niespodzianka mnie spodka?
 
Hej Leśna,
rok temu leżałam na poloznictwie z kobieta, ktora po in vitro, zaszła naturalnie w ciążę :-) Powodzenia
 
witaj Kruszka dzieki za informacje i otuche , bardzo na to licze , pragne ktoregos dnia sie obudzic i poczuc sie zle i dowiedziec sie o milej niespodziance,:-) pozdrawiam
 
kuku dziewczyny pisze i informuje ze sie udalo jestem w ciazy naturalnej po in vitro :-D:-Dyupiii oby cud wytrwal do konca:-) jestem w 8tygodniu ciazy wiec warto wierzyc kiedy w kolo wszyscy mowia nie uda sie pozdrawiam serdecznie
 
Hej mój przypadek jest dość dziwny gdyż starałam się o dziecko prawie 2,5 roku, w końcu padło na in vitro, 2 transfery nie udane, 11 kwietnia miałam transfer 5 dniowej blascocysty, owulacje miałam wywołana zastrzyki, w dniu owulacji wiedząc że i tak nic z tego nie będzie kochałam się z mężem, co się okazało 3 tygodnie później na usg miałam dwa pęcherzyki ciążowe:-) jeden większy drugi mniejszy niestety jeden poroniłam w 7 tygodniu ale obecnie nie wiem który z pęcherzyków jest tym rozwinietym:-)
 
Leśna mi się chyba udało. Moja córka ma roczek i jest po in vitro ( za trzecim pełnym programem się udało) wcześniej starałam się o nią 5 lat). Miałam wracac po mrozaka we wrześniu ale okres mi się spóźnił i wczoraj zrobiłam test a dzis powtórzyłam i mam dwie krechy. U lekarza jeszcze nie byłam bo za wcześnie :)
 
reklama
Moja koleżanka po zabiegu invitro zaszła w drugą ciążę naturalnie. Nie planowali tego ale bardzo się ucieszyli. Więc jest to możliwe
 
Do góry