reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza naturalna po udanym in vitro?

reklama
hej dziewczyny..wasze historie dają nadzieję!..moja córka z invitro ma 21mcy też bardzo liczę teraz na ciążę naturalną!była bym przeszczesliwa..

A jaki u was byl problem? U nas tarczyca w sumie 5 lata staran i 1 ivf udane I 6 mscy po cc naturals [emoji15][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaki u was byl problem? U nas tarczyca w sumie 5 lata staran i 1 ivf udane I 6 mscy po cc naturals [emoji15][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas niestety problem po stronie mężasłaba jakość nasienia..ja w pełni zdrowa.Więc nie wiem jak będzie z tą ciążą naturalną u nasczy uda się.
U nas dwie nie udane ivf, dopiero trzecia udana!..4 lata starań..
 
reklama
U nas niestety problem po stronie mężasłaba jakość nasienia..ja w pełni zdrowa.Więc nie wiem jak będzie z tą ciążą naturalną u nasczy uda się.
U nas dwie nie udane ivf, dopiero trzecia udana!..4 lata starań..

Ale plemniki mozna poprawic suplementy dieta
Nie raz na forum cuda ze popeawiqly sie..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry