reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ból porodowy jest taki straszny jak wszyscy mówią ?

Boli... ja miałam zastosowana ochronę krocza wiec nie cierpiałam po porodzie.
I poród 5h
II poród 22h
III poród 1,5h
I o dziwo ten najdłuższy wspominam najlepiej.
Tego bólu się nie pamięta. Ja tylko pamietam jak na ostatnim mówiłam sobie w myślach pamiętaj jak to boli żeby Ci nie przyszło do głowy jeszcze rodzic no i co? I w styczniu przeżyje to jeszcze raz;)
 
reklama
Ja rodziłam siłami natury pierwszy poród trwał 6 godzin drugi 4 godziny .W pierwszym porodzie miałam podaną oksytocynę parte 15 minut i maluch był na świecie skórcze parte wogóle mie nie bolały czułam tylko parcie przy drugim porodzie parte trwały 20 minut skurcze parte też wogóle mie nie bolały.Bolało mie tylko krocze po porodzie bo byłam w obu przypadkach szyta bo popekałam bo moje dzieci rodziły się duże około 4 kg wagi.A w marcu będę rodzić po raz 3 i też życzę sobie jak i wszystkim mamą bezbolesnego porodu.
 
Do góry