reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mam się czym niepokoić?

Dołączył(a)
21 Marzec 2014
Postów
3
Witam...
Byłam wczoraj na badaniu usg... wyszło 13 Hbd 3 d ... czyli 13 tydzień... oprócz tego lekarz w kartę ciążową wpisał,że płód wazy 80g i stwiedził że wszystko dobrze. W internecie na każdej stronie z kalendarzem dla przyszłych mam jest informacja,że płód w 13 tygodniu powinien ważyć 22-28g. I trochę mnie to zaniepokoiło, czy powinnam mieć ku temu powody?
 
reklama
A jesteś pewna, że to waga , a nie długość? Bo może się pomylił?
 
Najlepsza rzecz jaką możesz zrobić w ciąży - nie czytaj internetowych bzdur o wynikach badań, o każdym milimetrze dziecka itp. Chyba lekarz jest mądrzejszy od jakiegoś suwaczka w internecie, więc to jego powinnaś się radzić i jego słuchać :)
 
popieram nie nakręcaj się i nie szukaj dziury w całym, moja mała też jest drobniejsza niż dzieci w tym wieku i już nie panikuję, do tego kość udowa młodsza o 2 tyg w stosunku do wieku ciąży, już nie przeżywam, co ma być to będzie ;-)
 
Do góry