reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy przyszłe mamy dbają o bezpieczeństwo swoje i dziecka zapinając pasy ?

Ja bedac w ciazy zawsze zapinalam pasy.Z kolei moja siostra korzystala z tego przywileju i nigdy nie zapinala.Tlumaczyc mozna ale co z tego jak nie sluchala.Na szczescie nie zdazyl sie zaden wypadek:zawstydzona/y:
 
reklama
Tak, zapinam pasy, a mój P. kupil mi specjalna poduszke do odciagania dolnego pasa w dół, żeby nie ugniatal brzucha.
1150965213_1.jpg313750820482133f30bf75.jpg
 
ooo widzę, że temat trochę się ożywił co mnie bardzo cieszy gdyż sporo osób go przejrzało i może sporo mam zmieni swoje podejście o co z całego serca apeluję...

pasy ratują życie Wasze, dziecka i reszty pasażerów!

Adapter pasów BeSafe (pomagający je delikatnie niżej prowadzić) jest jedynym który z czystym sumieniem mogę polecić chodź cena jego nie jest zbyt niska.
 
hej generalnie nie wyobrażam sobie jeździć bez pasów chociaż muszę przyznać że w zaawansowanej ciąży jako kierowca czasami darowywałam sobie pasy bo za bardzo uciskały mi na brzuch ale to robiłam tylko w czasie jazdy po mieście gdzie wiadomo trochę wolniej się jeździ jako pasażar zawsze miałam zapięte
 
Ja przez całą ciążę zapinam pasy a jestem już "na ostatnich nogach", ale co mnie dziwi jak jade ze znajomymi jako kierowca często zwracają mi uwagę po co to robie przecież jestem w ciąży i moge sobie darować, dla mnie najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, poza tym ja nie umiem juz jeździć bez pasów. Darowałam sobie zapinanie czasami na długich trasach jak siedziałam z tyłu ale to sie zdarzyło chyba ze 2 razy.
 
ja również zapinam pasy ku zdziwieniu wielu ludzi....nawet ostatnio wiozłam ciężarną kuzynkę ona w 5 miesiącu nie zapina pasów ja w 9 tak....dość dziwnie to wyglądało ale uważam że zapinać się należy....
 
caffem, i jak użytkowanie adaptera? Ja właśnie dużo jeżdżę, zapinam pasy zawsze, ale ponieważ czasem pasy uciskają brzuszek (zwłaszcza gdy się prowadzi auto) myślę o kupnie adaptera.
 
caffem, i jak użytkowanie adaptera? Ja właśnie dużo jeżdżę, zapinam pasy zawsze, ale ponieważ czasem pasy uciskają brzuszek (zwłaszcza gdy się prowadzi auto) myślę o kupnie adaptera.

osobiście testowaliśmy ten adapter w firmie fotelik info i rzeczywiście delikatnie poprawia on prowadzenie pasa co sprawdziłem na sobie :)
 
hej generalnie nie wyobrażam sobie jeździć bez pasów chociaż muszę przyznać że w zaawansowanej ciąży jako kierowca czasami darowywałam sobie pasy bo za bardzo uciskały mi na brzuch ale to robiłam tylko w czasie jazdy po mieście gdzie wiadomo trochę wolniej się jeździ jako pasażar zawsze miałam zapięte

fajnie, że o tym napisałaś - niestety statystyki mówią, że ogromna część wypadków, kolizji itp ma miejsce właśnie podczas takich krótkich przejażdżek - proszę pamiętać, że nie ma takiego czegoś jak wolniej, bezpieczniej itd - wypadek przychodzi nagle, z zaskoczenia niezależenie od nas dlatego lepiej ZAWSZE zapinać pasy :)))
 
reklama
Do góry