reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ufff..dziękuję reniu - kamień spadł mi z serca :)
Pozostałym Grudnióweczkom - gratuluje. W grupie będzie Nam raźniej.
 
reklama

Załączniki

  • IMG_3191.jpg
    IMG_3191.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 106
Ada, Mała Jędza, Chudzielec..chyba wszystkie wymienilam - bardzo bardzo serdecznie gratuluje... ktoras z Was mowila o bolu - o pewnie wiezadlo - one wlasnie tak na boki ciagna - bo przeciez sie macica powieksza....
Fantastycznie, ze jest nas juz tak duzo :D
a ja od wczoraj mam mdłości - :D niby niefajnie, ale sie ciesze:p

A Niusia.. szalenie mi przykro. Tak jak Marta, mam nadzieje ze szybko zafasolkujesz:*
 
Witam serdecznie! Kilka dni temu dowiedzielismy sie, ze bedziemy rodzicami :)) Poki co zrobilam 5 testow- wszystkie pokazuja piekne grubasne krechy. :)) Wizyte u gina mam 25.04.2009- wtedy bedziemy wiedziec cos wiecej o naszej fasolince. Z moich obliczen wynika, ze Bobo bedzie z nami 6.12.2009. :) Poki co pozdrawiam Was cieplutko i pytam czy moge sie przylaczyc?
 
Witam serdecznie! Kilka dni temu dowiedzielismy sie, ze bedziemy rodzicami :)) Poki co zrobilam 5 testow- wszystkie pokazuja piekne grubasne krechy. :)) Wizyte u gina mam 25.04.2009- wtedy bedziemy wiedziec cos wiecej o naszej fasolince. Z moich obliczen wynika, ze Bobo bedzie z nami 6.12.2009. :) Poki co pozdrawiam Was cieplutko i pytam czy moge sie przylaczyc?

Jesne, ze mozesz sie przylaczyc, nawet nie pytaj;-)

MARTUSKA- ja tez mieszkam w UK :)

Fajnie, ze z UK jestes czuje sie mniej osamotniona:-p

Groch to mowisz, ze przylaczyly sie mdlosci?
Ja mam nadzieje, ze ta przyjemnosc mnie ominie, z drugiej strony najwazniejsze, zeby dziecko bylo cale i zdrowe moge znoscic najgorsze symptomy:tak:

Macie dziewczynmy jakies fajne sprawdzone strony z rozwojem dziecka tydzien po tygodniu? Powklejajcie. Ja mialam kilka ulubionych z Alkiem w ciazy ale to bylo dawno i komputer zmieniony od tamtego czasu. Malo mam czasu na szperanie ale poki co ta mi sie chyba najbardziej podoba z dotad przegladnietych.

Ciąża tydzień po tygodniu - Rodzina - Polki - Kobieta - Kalendarz ciąży - Przebieg i rozwój ciąży w pierwszym, drugim i trzecim trymestrze

Kurde nie wiem jak sie robi linki, zeby prowadzily was bezposrednio, musze meza pomeczyc.
 
reklama
Ja póki co nie mam żadnych mdłości najbardziej uciążliwy jest ból w dole podbrzusza ale wiedzę, że to nie tylko mi doskwiera.
Dziewczyny co sądzicie o lataniu samolotem w ciąży ja właśnie mam się palny wybrać w okolicach 20 maja to w sumie będzie +/- 11 tydzień i wydaje mi się, że nie powinno być problemów ale chciała bym poznać Wasze zdanie może macie większe doświadczenie odemnie.

Pozdrawiam
 
Do góry