reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile pijecie wody ?

To zależy czy o tym myśle czy nie :p bo jak myśle ze mam pic to wypije ponad butelkę 1,5l, a jak nie to szklankę lub dwie :p masakra :D ale słyszałam o jakiejś apce która przypomina o picu wody wiec chyba zainwestuje w to :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pije kawe z mlekiem i w ciagu dnia duzo herbaty i wody herbate pije zazwyczaj czarna slodzona ocsywiscie. Czasem z mlekiem ale polecam ci sprobowac zielonych w ciazy pilam tylko zielone i polecam

No i zawsze zwracałam uwagę na to z czego piję kawę albo herbatę - cenię ładną ceramikę:)

andyceramika.pl/czajniki

Piękne czajniki ceramiczne oraz kubeczki do picia herbaty można znaleźć w tej pracowni ceramiki ;)
A485-D29.webp
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
kiedys tez malo pilam, teraz nawet do 3l dochodzi naturalnie, nie ma co na sile robic, zamien moze na herbaty w duzych kubkach takich 300-400 ml, moze jakis bidonik przy sobie, albo szklankami co godzinke ustaw budzik i po 150 ml ( tak na poczatek). Moim zdaniem nawet mozesz pic wode gazowana jak ci lepiej wchodzi, u mnie to lata trwalo, ale z gazowanej zeszlam na medium, a teraz juz dlugi czas po prostu niegarowana, a nawet juz teraz kranowka przez brita przepuszczona. Jak mowisz, ze ci ciezko 1L wypic to nawet co godzinke po 100ml sproboj, no albo wlasnie herbaty.

zdrowa-ona.pl - na tej stronie jest wiele informacji na temat tego jak ważne jest picie wody.
 
Ostatnia edycja:
Do góry